• Головна
  • Держгірпромнагляд «дав червону картку» будівництву «Нашої ряби» на Вінниччині
14:16, 19 вересня 2012 р.

Держгірпромнагляд «дав червону картку» будівництву «Нашої ряби» на Вінниччині

Управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області заборонило ТОВ «Білдінг Корпорейшн» (м.Київ), яке зводило приміщення для вирощування та утримання курчат-бройлерів «Птахофабрики «Вінницький бройлер» у c. Четвертинівка Тростянецького району, виконання будівельно-монтажних роботи. Директора притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

Як показала перевірка, працівники підприємства не пройшли спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці під час виконання робіт на висоті. Не пройшли і періодичне навчання та перевірку знань з питань охорони праці. Працівники на будівельному майданчику виконували роботи на висоті без запобіжних пасків. Робочі місця на на будівельному майданчику не були огороджені. На підприємстві не розроблена організаційно-технологічна документація (проект виконання робіт).

Елементи конструкцій, які монтуються, під час переміщення не утримуватися від розгойдування й обертання гнучкими відтягненнями. А вже встановлені в проектне положення елементи конструкцій не були закріплені стійко. Під елементами конструкцій, що монтуються, знаходились працівники.

Підприємство не розробило та не затвердило технологічні карти складування вантажів, навантаження і розвантаження рухомого складу вантажопідіймальними кранами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...