• Головна
  • Вінницьким «спрощенцям» полегшать життя?
16:06, 1 жовтня 2012 р.

Вінницьким «спрощенцям» полегшать життя?

Верховна Рада розглядає проект Закону, яким вноситиметься ряд змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів. За словами авторів законопроекту, його розроблено за результатами проведеного системного аналізу практики застосування норм Податкового кодексу України з метою законодавчого унормування найбільш актуальних проблемних питань, подальшого спрощення адміністрування податків і зборів органами ДПС.

Серед іншого, законопроект спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу, – стверджують у відділі взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС в області.

Зокрема, передбачається запровадити для „спрощенців” другої групи податковий період – календарний рік (замість календарного кварталу). Це дозволить скоротити кількість податкової звітності, документообіг, покращить рівень адміністрування єдиного податку.

Також передбачено скасування обмежень по критерію кількості найманих працівників для 5, 6 груп платників єдиного податку, що сприятиме створенню додаткових робочих місць. Також запропоноване зниження ставки єдиного податку для 5 та 6 груп з 7% і 10% до 5% і 7%, запровадження електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування. Таким чином, законопроект спрямований на подальше удосконалення спрощеної системи оподаткування, – вважають податківці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...