Найжіночніший проект Вінниці змінює стереотипи

14 травня у просторі для ідей CHERDAK зібрались організатори та партнери першого вінницького конкурсу «Місіс Вінниця 2018», фінал якого відбудеться 20 травня у театрі ім. М. Садовського. Заявки на участь у конкурсі подало 206 вінничанок, фіналістками стали 15. Це молоді жінки віком від 27 до 40 років, які вже стали мамами та досягли успіху в інших сферах життя: бізнесі, творчості, громадській діяльності.

Протягом кількох місяців підготовки вони відвідували тренінги з психології, нетворкінгу, стилю; займалися фітнесом, SPA-оздоровленням, сценічною хореографією та дефіле; були учасницями численних майстер-класів, модних показів, професійних фотосесій. Зокрема, відбулася фотосесія у вечірніх сукнях від салону «Княжна», де кожна учасниця постала в оригінальному довершеному образі. А вже 15 травня конкурсантки стануть головними героїнями спецпроекту компанії «Автомир». Вони крізь призму власного темпераменту презентуватимуть сучасні автівки. Стилістику і вбрання цього спецпроекту спеціально розробив відомий дизайнер О.Очеретний.

За час підготовчого етапу кожна місісзмогла приміряти на себе нові ролі. ДО прикладу, побути моделлю у рекламних відеороликах мережі салонів «Люменіс». Обличчя конкурсу Тетяна Коваль знялась у рубриці «Місіс рекомендує» від стоматологічного центру «Вінінтермед».Наскільки учасницям вдалисяїхні перевтілення, зможуть оцінити глядачі та журі у день фіналу.

«Місіс Вінниця» - не типовий конкурс краси, а найжіночнішим проект, який має соціальну та доброчинну місію. Конкурсантки підготували власні соціальні ініціативи. Їх презентація відбулася за участі відомої благодійниці Людмили Станіславенко. У фіналі саме вона обере переможницю окремої номінації «Місіс добре серце» і допомагатиме їй впродовж року втілити добру ідею. Крім того, за сприяння її благодійного фонду буде реалізовано ще 6 соціальних проектів фіналісток конкурсу.

«Наш проект покликаний руйнувати шаблони і змінювати стереотипи щодо ролі сучасної жінки. У Вінниці він відбувається вперше, а в Україні не має аналогів, адже акцентує увагу на соціальному потенціалі та благодійній місії, яка притаманна жіноцтву. Для нас зовнішні фізичні параметри учасниць не на першому місці. Важливий гармонійний внутрішній світ та вміння реалізувати себе. Я щаслива, що у Вінниці багато саме таких цілеспрямованих, дієвих, успішних жінок. - зауважує Лілія Поліщук, засновниця і власниця проекту. – Рівень проекту надзвичайно високий.Наші спеціальні гості – чудове творче подружжя Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян. Ми також свідомо запросили до команди журі відомих особистостей всеукраїнського масштабу. Очікуємо на приїзд знаних спортсменів, представників модної індустрії та шоу-бізнесу. Готуємо надсучасний технічний супровід події. Але поки що усіх секретів не розголошуємо. Нехай це стане сюрпризом для всіх».

«Я з радістю прийняла пропозицію стати обличчям конкурсу, оскільки вважаю за честь бути причетною до такого суспільно-важливого проекту, - ділиться враженнями Тетяна Коваль, володарка титулу «Віце Місіс Україна Європа 2016». – Крім того, це можливість ще раз пережити неповторні емоції. Я щиро бажаю фіналісткам розкрити свій внутрішній потенціал, отримати справжню радість від власних нових ролей і, звісно, якнайефективніше втілити соціальні ідеї».

З-поміж нагород, які складають призовий фонд конкурсу – захоплива круїзна подорож на двох від партнера проекту компанії «Експрес-Вояж». Тож, переможниця здійснить мандрівку на борту великого сучасного лайнера.

Кошти, акумульовані завдяки «Місіс Вінниця», його організатори спрямували на здійснення благодійної мети – придбання автомобіля швидкої допомоги «Місіс Рятівниця» для Першого добровольчого медичного шпиталю ім. М. Пирогова.

Доставку машини в Україну кілька тижнів тому здійснили особисто засновниця проекту Лілія Поліщук та її чоловік, волонтер, відомий під ім’ям «Степанич», письменник Юрій Тира.

«Двома словами про «Місіс Рятівниця» розповісти не вийде. Автомобіль працюватиме у шпиталі, який з перших днів займався порятунком захисників у гарячих точках, - зазначає Юрій Тира.- Я сам у кількох ротаціях працював добровольцем, як санітар-водій. Цей шпиталь на бойовому посту вже має кілька авто, які ми передали туди раніше. А у нашої «Місіс Рятівниця» навіть є легендарний прототип. Машина, придбана за кошти білоруських побратимів, яка гордо носить ім’я «Рятавница». За перший тиждень на фронті під Бахмутом нею було вивезено з передової і врятовано 59(!!!) життів. Не секрет, що польові дороги згубно діють на техніку і вона періодично виходить з ладу. Волонтери та добровольці завжди підставляють своє плече, тому і ми не можемо стояти осторонь подій на Сході України. Завдяки нашим захисникам ми можемо жити та розвиватись на мирній території, зокрема проводити ось такі конкурси.

До війни у мене було непогане транспортне підприємство, основу якого складали автомобілі «Мерседес-спринтер». Вони добре зарекомендували себе, тому й зараз вибір зупинився на цій моделі. Машину придбано у Нідерландах. Наразі вона проходить технічне обслуговування і в день фіналу буде представлена на загальний огляд біля театру ім.Садовського. Авто – багатофункціональне, його можливості дозволяють проводити операції у польових умовах. Наприкінці травня машина вирушить у свою першу ротацію в Донецьку область. Кошти на її придбання були частково залучені від внесків учасниць, а також за сприяння благодійниці Л.Станіславенко, медичного центру АЦМД та друзів з ЛондонЄвромайдан. Ми вдячні кожному, хто підтримав».

До цього, Юрій Тира разом з друзями уже передав на фронт понад 246 автівок. З-поміж них був доставлений у Луганську область пересувний кінотеатр, зроблений на базі автомобіля, котрий знімався у серіалі «Слуга народу». Його придбали та переобладнано за кошти студії «Квартал 95». Сам Юрій Тира постійно займається зміцненням бойового духу воїнів, організовуючи у зоні АТО концерти популярних артистів, таких як Віктор Бронюк, Арсен Мірзоян, студія «Квартал 95» та ін.

Для прес-конференції організатори підготували світлини нещодавно придбаної автівки та фотографії з найяскравіших моментів підготовчого етапу.

Реалізувати усі складові проекту вдалося завдяки допомозі представників соціально-відповідального бізнесу, зокрема стоматологічному центру «Вінінтермед», групі компаній «Автомир», мережі салонів лазерної епіляції «Люменіс», компанії «Експрес-вояж» та БФ Людмили Станіславенко.

«Жінкам часто доводиться обирати: або сім'я, або кар'єра, або громадська діяльність. Нашим конкурсанткам вдалося поєднати усі ці ролі. Вони успішні у всіх своїх проявах, до того ж, кожна з них красуня гідна світових подіумів, - відзначила Людмила Станіславенко. – Саме тому я пишають тим, що можу долучитися до проведення конкурсу «Місіс Вінниця». Це найжіночніший проект, який створено задля благодійної мети.У межах проекту конкурсантки підготували різні соціальні проекти, з-поміж яких я оберу один і ми спільно з його авторкою, реалізуємо добру ідею. Існує чудовий вислів: волонтерство – це квиток в один бік. Я переконана, що проекти не стануть одноразовими діями в житті дівчат і вони й надалі робитимуть гарні справи та продовжать наш марафон добра».

Учасники пресс-конференції:

1.Лілія Поліщук – засновниця та власниця проекту «Місіс Вінниця 2018»;

2.Юрій Тира – мандрівник , письменник , на фронті його знають як Степанич

3.Тетяна Коваль – обличчя проекту «Місіс Вінниця 2018», володарка титулу «Віце Місіс Україна Європа 2016»;

4.Людмила Станіславенко – благодійниця, громадська діячка, засновниця БФ Людмили Станіславенко , депутат ОДА.

Таблиця сопроектів; 

ПІБ конкурсантки

Назва соціального проекту

1

Анна

«DinnaBelleza» (исп. Божественная красота) или «Месяц перевоплощений»

2

Ольга

«Щаслива сім’я – майбутнє України»

3

Наталя

Доброе серце

4

Віта

«Я -СТРУНКА»

5

Світлана

«День радості»

6

Оксана

«Нова генерація»

7

Галина

«Діти чекають на тебе»

8

Злата

«Сім'я - команда»

9

Лариса

Арт-простір «Єверест»

10

Маргарита

«Сучасна школа косметології для дівчат-підлітків»

11

Марія

ГАРМ. ОН. И. Я

12

Інна

“PureFemininity”

13

Анна

«Перемогти Гепатит С»

14

Марина

«Двері в щасливе життя»

15

Світлана

«Кроки до майбутнього»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
436 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов