18:00
24 липня
Вінницьким рятівникам ввечері 27 жовтня надійшло повідомлення від 29-річної вінничанки про необхідність надання допомоги по відкриванню дверей квартири.
Як повідомили у Вінницькій обласній прес-службі рятівників, за відсутності матері дворічний син випадково зачинився в оселі. Рятувальники негайно прибули до місця виклику та по висувній драбині через вікно третього поверху потрапили до помешкання, відкрили двері та впустили схвильовану жінку.
Коментарі