• Главная
  • У Вінниці на площаді Стуса встановлять Шевченка
10:41, 9 ноября 2012 г.

У Вінниці на площаді Стуса встановлять Шевченка

Вчора у Вінниці вирішували долю пам'ятникаТарасу Григоровичу Шевченку. 

З цього приводу у приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання представників структурних підрозділів, повідомляє  прес-служба облдержадміністрації.

Було вирішено, що пам’ятник Т.Г. Шевченку буде встановлено на площі Василя Стуса. 
За словами заступника голови облдержадміністрації Л. Спірідонової з приводу встановлення пам’ятника Т. Шевченку не планується знімати дошку пошани, а тим паче пам’ятник В. Стусу.
В свою чергу присутня на засіданні начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник зазначила, що пакет необхідних документів майже зібрано. 

Планується провести конкурс серед скульпторів на найкращу ідею спорудження пам’ятника, про це повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради Максим Мартинюк. Він також наголосив на необхідності створення у місті площі, яка могла б бути місцем проведення основних культурних, заходів та виступів.

В ході засідання присутні обговорли питання вилучення або погодження встановлення на площі В. Стуса пам’ятника Т. Шевченку з власниками земельної території на якій знаходиться сама площа.

15 листопада будуть остаточно опрацьовані та зібрані необхідні документи, які вже 16 листопада будуть надіслані на подальший розгляд та ухвалення рішення Кабінетом Міністрів України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...