• Головна
  • Вінничани не вміщуються! Місто буде розширюватись
12:33, 12 листопада 2012 р.

Вінничани не вміщуються! Місто буде розширюватись

Новий Генеральний план міста передбачає розширення меж міста по об’їзній дорозі. Це неблизька перспектива, але необхідна, відзначають в прес-службі міськради. Адже на сьогоднішній день у місті є земельні ділянки, які фактично є частиною Вінниці, а юридично належать до земель навколишніх сільських рад.

Про це говорили на громадських слуханнях у міськраді.

Для прикладу, на таких територіях знаходяться торгівельний центр «Шок» та нова фабрика «Рошен». Подібні ділянки, які впритул наближені до міста, вже мають своїх власників, котрі також мають розуміти майбутній розвиток окраїн обласного центру та відповідно формувати свої плани.

Зміни, які планується внести у Генеральний план міста, також пов’язані з потребою актуалізації багатьох позицій містобудівного розвитку, які виявлено в процесі моніторингу за останні п’ять років. «Перш за все необхідна констатація перетворень тих функцій, які фактично відбувались на багатьох територіях, - говорить головний архітектор міста Олександр Рекута. – Це, як правило, колишні промислові площадки або землі Міністерства оборони України, де відбувались зміни цільового призначення. Наприклад, завод транспортних агрегатів, електротехнічний завод, «Термінал», фабрика «Вінничанка». Також є кілька знакових територій, по яких вже розпочато розробку містобудівної документації для створення суспільно важливих об’єктів. Як приклад, це територія в межах лісопарку біля молитовного будинку, де планується розміщення міжрегіональної університетської клініки медичного університету, центр сімейного дозвілля з потужним благоустроєм території на півострові Бригантина та інші».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...