• Головна
  • Влада на Вінниччині розписалась: вона не спроможна захистити людей і повернути їм гроші за молоко
12:15, 14 листопада 2012 р.

Влада на Вінниччині розписалась: вона не спроможна захистити людей і повернути їм гроші за молоко

Скарги від селян на те, що вони не отримують грошей за здане ними молоко, продовжують поступати.

Ця тема обговорювалась вчора на засіданні робочої групи обладміністрації, яка займається наведенням порядку на ринку молока області.

Заступник голови обладміністрації  Іван Мовчан зазначив, що  найбільш проблемна ситуація щодо погашення заборгованості перед населенням за зібране молоко є на ПраТ «Шаргородський маслозавод». 

«Це свідчить про те, що влада, використовуючи усі важелі і повноваження, не в силі захистити людей від неправомірних дій з боку власників заводу, які не здійснюють вчасний розрахунок за зібране молоко» - зазначив Іван Мовчан. 

Звичайно, сьогодні є значні позитивні зрушення у вирішенні даного питання. І це перш за все те, що відновив роботу Погребищенський маслосирзавод. Його роботу було припинено після перевірок різними інстанціями у зв‘язку з великою кількістю порушень у всіх сферах діяльності. На даний час на заводі усунені визначені недоліки, і підприємство має можливість працювати на повну потужність. Також на усіх 18 молокозаводах області запроваджено розрахунок за зібране молоко двічі на місяць, а закупівельна ціна - не менше 2 грн.20 коп. за 1кг молока ІІ ґатунку, повідомили в прес-службі обладміністрації.

Іван Мовчан підкреслив, що на даний час діє «ринок продавця», адже якісного молока на ринку недостатньо. Тому потрібно спрацювати так, аби люди намагались здавати найякісніше молоко, а молокозаводи, відповідно, здійснювали з ними своєчасний і належний розрахунок. Аби їхні відносини були чітко регламентовані необхідно, щоб молокозаводи заключили з кожним здавачем відповідний договір, де чітко прописано умови співпраці, а все молоко приймалось лише на молокоприймальних пунктах. Ця схема, звичайно, є невигідною як для недобросовісних здавачів молока, так і для посередників, відмітив Іван Мовчан. Але це вигідно і потрібно для селян, і тих молокопереробних підприємств, які вміють якісно працювати відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...