• Головна
  • Вінниччина зав'язала дружбу з Мазовецьким воєводством
14:27, 14 листопада 2012 р.

Вінниччина зав'язала дружбу з Мазовецьким воєводством

Сьогодні, 14 листопада, у Варшаві відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством.

Про це повідомили у прес-службі обладміністрації.

З української сторони угоду підписували голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк і заступник голови обласної державної адміністрації Роман Аксельрод; з польської – Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік і голова сеймику Мазовецького воєводства Людвік Раковскі.

В угоді зазначено, що «співпраця Вінницької області і Мазовецького воєводства відбуватиметься на засадах партнерства, рівності, довіри та спільної користі». Сторони розвиватимуть співробітництво в  галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі; освіти, науки, техніки, охорони здоров’я; культури і мистецтва; спорту, туризму; екології та раціонального використання природних ресурсів; співробітництва та обміну досвідом між органами місцевого самоврядування обох регіонів; сприяння економічному та інвестиційному розвитку; співробітництва між громадськими організаціями, торгово-промисловими палатами та спільної участі в грантових програмахта ін.

На виконання заходів у вищезгаданих галузях сторони розроблятимуть дворічні плани роботи з конкретними пропозиціями та проектами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...