• Головна
  • У Вінниці за 5 років розширять місцеві дороги та відремонтують світлофори
12:41, 23 листопада 2012 р.

У Вінниці за 5 років розширять місцеві дороги та відремонтують світлофори

В рамках прийнятої програми на 2013-1217 роки щодо запровадження безпеки руху у місті.

Як повідомили в прес-службі Вінницької міськради, планується удосконалити організацію дорожнього руху у місті та розширити вулично-шляхову мережу. Серед заходів – облаштування на ділянці вул. Зодчих – вхід до лікарні ім. Ющенка регульованого пішохідного світлофору (з табло виклику пішохода). Такий спосіб регулювання застосовується під час інтенсивного руху автівок та малих за інтенсивністю пішохідних потоках. Крім того, планується облаштувати в районі перехрестя вул. Пирогова – вул. Зодчих додаткову смугу для повороту авто у напрямку вулиці Зодчих, що дозволить розвантажити це перехрестя та зменшити затори. Також будуть встановлені  світлофори на перехресті вул. Л. Українки – вул. С. Щедріна; облаштувати додаткову смугу руху для повороту праворуч на перехресті вул. Свердлова – вул. Козицького (в напрямку Староміського мосту); перенести автобусну зупинку на вул. Д. Нечая за перехрестя з вул. Енгельса, що зменшить затори автотранспорту перед даним перехрестям та збільшить пропускну здатність вулиці в напрямку вул. Щорса тощо. Загалом в переліку заходів – більше десяти таких проектів.

За інформацією директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Олексія Пидоченко, програма передбачає і комплекс заходів, які спрямовані на встановлення та капітальний ремонт існуючих світлофорів. Також продовжуватиметься нанесення спеціальної розмітки за технологією двокомпонентного холодного пластика, влаштування тротуарів, «острівців безпеки» тощо».

Міський голова Володимир Гройсман під час обговорення нової програми зазначив, що для безпеки і водіїв, і пішоходів на деяких із згаданих об’єктів слід обов’язково встановити засоби для зменшення швидкості, а також влаштувати паркувальні «кармани» там, де є така можливість. «Потрібно комплексно вирішити ці питання, які є важливими для організації руху та безпеки мешканців, - говорить Володимир Гройсман. – Я вважаю, що таке рішення дозволить рухатися в правильному напрямку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...