• Головна
  • Влада розпорядилася вивернути кишені вінницьким підприємцям
13:08, 23 листопада 2012 р.

Влада розпорядилася вивернути кишені вінницьким підприємцям

Бо недорахувала у своїх 1,6 млн. грн.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький доручив голові Державної податкової служби в області Ірині Зленко та головам районних державних адміністрацій вжити відповідних заходів щодо збільшення наповнень місцевих бюджетів, зокрема, сплати податку на доходи фізичних осіб та орендної плати за земельні ділянки.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Як повідомив Володимир Барецький, з початку року із 1490 сільськогосподарських товаровиробників 537, або 36%, зменшили порівняно з відповідним періодом минулого року сплату податку на доходи фізичних осіб на загальну суму понад 16 млн.грн. Крім того, 143 суб’єкти господарювання-орендарі (або 15,2% від загальної кількості) зменшили порівняно з відповідним періодом минулого року сплату орендної плати земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Це призвело до втрат місцевих бюджетів в сумі 1,6 млн.грн.

За словами Володимира Барецького, ситуація, що склалася, слугує тривожним сигналом і ознакою того, що заробітна плата на таких підприємствах виплачується «в конвертах», тобто застосовується схема ухилення від оподаткування.

Разом з тим, за 10 місяців 2012 року темпи росту обсягу промислового виробництва по області становлять 107,7%, сільськогосподарського виробництва – майже на рівні минулого року. Рівень середньої заробітної плати одного штатного працівника зріс на 312,5 грн і становить 2387 грн.

Володимир Барецький наголосив на необхідності активізації роботи з детінізації економіки та збільшення надходжень податку з доходів фізичних осіб та орендної плати за земельні ділянки. Він рекомендував Державній податковій службі у Вінницькій області посилити контроль за своєчасним і повним перерахуванням зазначених платежів до бюджету області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...