• Главная
  • Вінницький Лівша створить у місті музей мініатюр
12:46, 27 ноября 2012 г.

Вінницький Лівша створить у місті музей мініатюр

Вінницький "лівша" створює унікальні мініатюри з дерева, пластмаси, золота. Вироби Сергія Тетеріна можна побачити лише під мікроскопом. Їх розміри не перебільшують трьох міліметрів. 

Як розповів 5 канал, своє ремесло Сергій перейняв від свого діда - відомого майстра мініатюр Михайла Маслюка.  Сергій Тетерін - професійний музиканту, мініатюра -  його хобі .

"Это просто интерес. Интерес такой творческий, который заставляет каждый день что – то искать новое. Не хочется повторятся. Вот каждый день поиск нового", - каже він.

17 років тому у спадок від діда отримав інструменти та верстати. Тоді і створив першу мініатюру. Нині у його колекції їх десять. Кожна нова робота виткликає захват оточення.

Володимр Козюк, мистецтвознавець, вважає роботи Тетерина справжнім дивом.  "Це звичайно унікальне явище. Це не кожен зможе, взагалі. Це кропітка робота. Вона по – своєму особлива. Тому що, якби не навчались цьому, якщо немає, скажімо, внутршньої геніальності, то цього ніхто не зможе зробити".

Сергій Тетерін - єдиний у Вінниці майстер мініатюр. Його мрія - створити у місті музей таких виробів. Основою експозиції могли би стати роботи його діда, каже умілець. Нині більшість мініатюр зберігаються у фондах російських музеїв та у приватних колекціях

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...