• Главная
  • На виконання «прозорих обіцянок» вінницька влада витратить 23 млн. грн.
13:02, 28 ноября 2012 г.

На виконання «прозорих обіцянок» вінницька влада витратить 23 млн. грн.

Департамент капітального будівництва Вінницької міськради 19 листопада за результатами тендерів уклав низку угод на завершення робіт по трьох центрах адміністративних і соціальних послуг на загальну суму 8,00 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Завершення реконструкції центру Правобережної адміністрації по просп. Космонавтів, 30 обійдеться в 4,14 млн грн. Роботи замовили ТОВ «Мур», яке у березні уже отримало 7,15 млн грн. на цей центр.

Ще за 2,00 млн грн. дороблять центр по вул.50-річчя Перемоги, 7. Перший підряд по цьому об’єкту фірма отримала в червні цього року, вартість робіт тоді оцінили в 4 млн грн.

Також фірма «Сфера» отримає 1,86 млн грн. за завершення Лівобережного центру по вул. Островського, 85. Раніше на нього уже виділяли 4,25 млн грн.

Таким чином за сумою всіх угод вартість реконструкції трьох центрів адмінпослуг уже складає 23,4 млн грн.

Центри адміністративних і соціальних послуг призначено для громадян, які зможуть звертатися за отриманням усіх необхідних документів – видачею довідок, отриманням інформації з Пенсійного фонду тощо. В перспективі у такому Центрі знаходитимуться також представники міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділення ДАІ (МРЕВ), паспортних столів та інших державних органів, повідомляютьмісцеві ЗМІ. Раніше у мерії обіцяли, що центри запрацюють уже восени.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...