• Главная
  • Вінничан застрахували на 102 тис.грн. від транспортних пригод
14:14, 28 ноября 2012 г.

Вінничан застрахували на 102 тис.грн. від транспортних пригод

Вінничани, які потрапили у дорожню пригоду під час подорожі автотранспортом, поїздом чи морем, отримують 102 тис. грн.

Уряд підтримав ініціативу Міністерства інфраструктури України  вдвічі  збільшити розмір страхового платежу за обов'язковим особистим страхуванням від нещасних випадків на транспорті.

Відповідне рішення закріплене постановою Кабінету Міністрів України, повідмляє Міністерство інфраструктури України.

Відтак страхова сума для кожного застрахованого зросла з 3000 до 6000 неоподаткованих мінімумів: зі 51 тис грн. до 102 тис. грн.

Страхування поширюється на пасажирів залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного та електротранспорту (крім внутрішнього міського) під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані.

Розмір страхового тарифу за обов’язковим особистим страхуванням водіїв на залізничному, автомобільному та електротранспорті при цьому складатиме  0,18% страхової суми за кожного застрахованного.

Зазначимо, що прийняттям цього рішення Уряд привів розмір страхової суми по страхуванню від нещасних випадків на транспорті у відповідність до рівня, що відповідає сьогоднішнім реаліям щодо вартості медичної допомоги (реабілітації) постраждалим, поховання загиблих, матеріальної компенсації у зв`язку з втратою годувальника в аваріях та дорожньо-транспортних пригодах на транспорті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...