• Головна
  • Вінниця вступила до трансаграрної трійки
09:17, 30 листопада 2012 р.

Вінниця вступила до трансаграрної трійки

Вінницька область розпочала реалізацію проекту «ТрансАгрополіс – транскордонна підтримка агробізнесу». В рамках проекту делегація області відвідала Румунію та взяла участь у першому навчальному семінарі вищезазначеного проекту.

До складу офіційної делегації ввійшли представники органів влади, підприємств агропромислового комплексу, наукових установ та провідних фермерських господарств області, повідомили в прес-службі ОДА.

Під час конференції учасники проекту мали змогу познайомитись ближче з іншими партнерами, а також дізнатися характеристики та можливості районів та структур, які вони представляють. Зокрема, з метою ознайомлення румунських та молдавських колег з потенціалом Вінниччини, було проведено мультимедійну презентацію Вінницької області, а також її агропромислового комплексу. Оскільки проект має агропромислову спрямованість, до уваги учасників конференції було представлено презентації Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААНУ та ВАТ «Могилів-Подільський машинобудівний завод ім. С.М.Кірова». 

В рамках навчального семінару, також, відбулись візити на підприємства та фермерські господарства, де учасники проекту ознайомилися з кращими практиками ведення сільського господарства в Яському повіті Румунії та Унгенському районі Республіки Молдова.
Під час перебування в м. Яси, делегація зустрілась з керівництвом Яської повітової ради та Єврорегіону «Сірет – Прут – Ністру». В ході зустрічі було обговорено подальші напрями співпраці між регіонами та участь в інших спільних проектах. Крім того, в ході візиту відбулась зустріч делегації з представниками української діаспори в м. Яси. 
На разі, сторони опрацьовують можливість підписання угоди про співробітництво між Яським Університетом аграрних наук та ветеринарної медицини та Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААНУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...