• Головна
  • Вінницька влада на 100% розрахувалась по кредитах
15:23, 30 листопада 2012 р.

Вінницька влада на 100% розрахувалась по кредитах

У листопаді Вінницька міська рада повністю погасила облігації серії F, які були випущені у 2008 році на суму 10 мільйонів гривень. Їх погашення було заплановане на 2011 рік, але через об’єктивні причини виникла необхідність у реструктуризації боргу і продовженні терміну його виплати до грудня 2012 року.

Про це в прес-службі міськради повідомили вчора, 29 листопада.

Взагалі використання запозичень органами місцевого самоврядування чітко регулюється державою. Без погодження Міністерства фінансів України, яке оцінює доцільність запозичень і здатність муніципалітету виконати взяті на себе фінансові зобов’язання, випуск муніципальних облігацій неможливий. Міністерство також слідкує за цільовим використанням залучених коштів та вчасними розрахунками. Кошти повинні використовуватися лише на вирішення інфраструктурних проблем.

Вперше Вінниця запозичила кошти у 2006 році у вигляді запозичень у формі облігацій внутрішньої місцевої позики. Дві серії облігацій були розміщенні у 2007 році і одна – у 2008-му. На сьогоднішній день Вінниця чітко виконала усі свої фінансові зобов’язані, пов’язані з позикою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...