Дистанційні школи Вінниці

Кому буде цікаво дистанційне навчання в школах у Вінниці? Чи існують в Україні сучасні школи дистанційного навчання? Як вибрати хорошу дистанційну школу у Вінниці? Що необхідно для навчання в онлайн-школі, які документи потрібні? 

Дистанційні школи Вінниці: що важливо знати?

Ідея створити навчальний заклад, де учні зможуть отримати якісну освіту незалежно від місця проживання, давно обговорюється на найвищих рівнях. Завдяки сучасним технологіям в сфері комунікації, стало можливо зробити повністю віртуальну онлайн школу, яка надає не тільки відмінні фундаментальні знання, а й реальний документ державного зразка. Нагадаємо, подібні навчальні заклади вже встигли добре зарекомендувати себе в країнах Європи, Канаді, США, Японії.

Найбільш перспективними проектами в форматі дистанційного навчання в Україні є приватні школи, гімназії та ліцеї. Маючи незалежне фінансування, більш широкі можливості для впровадження передових напрацювань, вони змогли адаптувати зарубіжний досвід для вітчизняних реалій.

У Вінниці сьогодні діють як місцеві так і сусідні провідні дистанційні навчальні заклади країни. І тут має сенс звернути увагу на:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

Центр «Оптіма» - це відмінний приклад хорошого українського проекту, який спирається на «канадську модель» дистанційних шкіл. Адаптуючи і впроваджуючи досвід зарубіжних колег, Центру вдалося зібрати кращу навчально-методичну базу, велику бібліотеку і відеотеку навчальних матеріалів, комплекс інтерактивних завдань і вправ. «Оптіма» співпрацює з професійними викладачами і педагогами, які допомагають учням освоїти навчальну програму, відповідають на всі питання.

Особливу увагу в школі приділяється питанню вивчення іноземних мов і точних наук, вихованці мають можливість глибше вивчити профільні предмети, досконало оволодіти кількома мовами. Більш того, разом з навчанням в «Оптіма» можна вступити в одну зі шкіл США або Канади дистанційно, де по закінченню отримати документ державного зразка.

Форма: дистанційна, екстернат і «суперекстернат» (2 класу за рік), з 1 по 11 клас

Як вступити: Для 1-9 класу достатньо подати заяву, для 10-11 класів також буде потрібно свідоцтво про освіту. Все оформлення можна виконати дистанційно, без відвідування школи.

Особиста присутність: ДПА здається дистанційно або за місцем проживання, а ЗНО тільки за місцем проживання.

Документ про закінчення: Після закінчення всі вихованці отримують свідоцтво (9-й клас) і атестат (11-й клас) про освіту державного зразка.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна гімназія «Дельфін»

«Дельфін» - це вінницька приватна школа, яка пропонує хороший рівень освіти для своїх учнів. Від початку очна школа, вона змогла освоїти і впровадити технології дистанційного навчання, сформувати значну навчальну базу і запропонувати якісне навчання віддалено.

Форма навчання: з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Щоб почати навчання в дельфіні, батькам учня необхідно тільки заповнити відповідну заяву і зв'язатися з представниками гімназії. Для старших класів може знадобитися свідоцтво за дев'ятий клас.

Ціна навчання: до 2500 гривень

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту (9 і 11 клас відповідно) держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

  • Приватна школа «Афіни»

«Афіни» - ще один потужний навчальний заклад столиці, яке блискуче реалізує ідею дистанційної освіти в Україні. В рамках даного проекту можна вибрати індивідуальний підхід, план і схему навчання, вчинити так само на очну форму, взяти участь в міжнародних конкурсах, навчальних проектах і олімпіадах. Двічі на рік тут проводяться масштабні проекти для всіх учнів дистанційної форми: захист проектів, виставки, зборів.

У порівнянні з «Оптима», «Афіни» також пропонують відмінну якість навчання, але обійдуться батькам значно дорожче, вартість навчання тут може доходити до 90 тис. гривень на рік. Крім цього, в ході навчання необхідно особисто відвідати школу для написання контрольних робіт (мінімум тричі на рік).

Особиста присутність: атестації в Афінах проводяться тричі на рік, припускають особиста присутність учня (крім ДПА).

Державні дистанційні школи в Україні

Крім приватних проектів, держ. сектор також прагне впроваджувати передові форми та методики. Тут склалася досить неоднозначна ситуація, з одного боку в Україні існують спеціалізовані навчальні заклади, в яких є і досвід, і матеріальна база для повноцінного дистанційного навчання. Серед найвідоміших прикладів таких державних шкіл дистанційного навчання можна виділити:

  • Українська Міжнародна Школа

  • Київська ЗОШ №328 з різними формами навчання

Але шкіл, які можуть похвалитися такими досягненнями - одиниці, в той час як більшість нововведень, за останні роки, є скоріше «надбудовою» і мають допоміжне значення для основної, очної форми.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
На прошлой неделе в селе Панасовка Казатинского района похоронили 44-летнего воина Владимира Коломийца. По словам земляков, мужчина долгое время работал водителем комбайна в соседнем Бердичеве. Хорошо разбирался в технологии выращивания культур и прекрасно владел новейшей техникой. А когда во время первой волны мобилизации получил повестку, сразу пошел служить. За плечами Владимира были ожесточенные бои, ведь он был на передовой. Правда, о них мало с кем д...
Происшествия
Из-за непогоды в Винницкой области продолжает подтапливать дома в разных районах области. Только за минувшие сутки спасателям пришлось откачать из зданий около 50 куб. метров воды, - сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Винницкой области.В частности, было подтоплено жилые дома в Тульчине и Гниване, в селах Кинашев и Нестерварка Тульчинского района, а также с цокольного помещения амбулатории в селе Ялтушив Барского района.
Общество
В городе реконструируют сети наружного освещения. В этом году будут заменят фонари на улицах Академической, Свидзинского, Горской и Загребельного. В общем установят более сотни новых LED-светильников.Об этом сообщил городской голова Сергей Моргунов в Facebook."Улицы будут освещаться современными LED-светильниками. Они экономичнее и надежнее традиционных уличных фонарей. Всего в ходе реконструкции на этих улицах установят 104 новых светильники.Кстати, в про...
Происшествия
20 мая в с. Лукашевка Тростянецкого района погиб пенсионер.По собственной неосторожности, наклонившись, мужчина упал в колодец. Мужчину достали спасатели и передали врачам.Во время оказания медицинской помощи пенсионер умер в Ладыжинской больнице.
Культура
В Винницкой области 1 июня состоится детский фестиваль красоты, талантов и моды «The best kids of Ukraine 2019» - «Самые лучшие дети Украины 2019». Участие в конкурсе примут 19 талантливых детей из разных городов Украины. Они будут демонстрировать жюри свои таланты, умение дефилировать, артистические способности. Также мальчики и девочки примут участие в различных мастер-классах, видеоуроках и фотосессиях.- Убеждена, что именно такие мероприятия способству...
Общество
Полиция разыскивает пропавшую 52-летнюю жительницу села Приветное Мурованокуриловецкого района Грот Наталью Ивановну, которая 12 мая 2019 ушла из дома и в настоящее местонахождение ее не установлено.Приметы пропавшей: рост 165 см, лицо овальное, седые волосы.Была одета в темно-синий свитер, бирюзовую футболку, черные штаны. Если кто-то владеет какой-либо информацией о местонахождении разыскиваемого лица, просьба сообщать по телефонам: (0432) 59-40-99, 59-4...
Происшествия
В Гайсине 78-летний водитель автомобиля «Opel Insignia» на пешеходном переходе сбил 12-летнюю девочку. Ребенок в тяжелом состоянии без сознания находится в реанимации.Авария произошла около 18.00 на улице 1-го Мая.На нерегулируемом пешеходном переходе 78-летний водитель «Opel Insignia» допустил наезд на 12-летнюю девочку. От удара ребенка отбросило на встречную полосу движения, где она попала под колеса «Toyota Camry».По словам летнего водителя, его ослепи...
Спорт
В третий день чемпионата мира по классическому жиму лежа, который сейчас проходит в столице Японии, спортсмены сборной Украины завоевали три серебряные медали. Об этом сообщает  Национальная Федерация пауэрлифтингу Украины IPF. Щавинская Татьяна с города Хмельницкий еще вчера праздновала победу среди юниорок, а сегодня заняла второе место «взрослого» чемпионата. Воспитанница Виктора Цисара в весовой категории до 52 кг покорила штангу весом 97,5 кг. В этой...
Общество
Полиция разыскивает без вести пропавшего 30-летнего жителя с. Городище Литинского района Винницкой области Вадима Бельдия. Последний раз мужчину видели 22 апреля текущего года на железнодорожном вокзале в Киеве.Об этом сообщает отдел коммуникации ГУ ЧП Винницкой области.Приметы пропавшего: рост 180 см, овальное лицо, прямые короткие волосы, брови дугообразные, подбородок с ямочкой. Правоохранители обращаются ко всем неравнодушным гражданам, которые видели...