Дистанційні школи Вінниці

Кому буде цікаво дистанційне навчання в школах у Вінниці? Чи існують в Україні сучасні школи дистанційного навчання? Як вибрати хорошу дистанційну школу у Вінниці? Що необхідно для навчання в онлайн-школі, які документи потрібні? 

Дистанційні школи Вінниці: що важливо знати?

Ідея створити навчальний заклад, де учні зможуть отримати якісну освіту незалежно від місця проживання, давно обговорюється на найвищих рівнях. Завдяки сучасним технологіям в сфері комунікації, стало можливо зробити повністю віртуальну онлайн школу, яка надає не тільки відмінні фундаментальні знання, а й реальний документ державного зразка. Нагадаємо, подібні навчальні заклади вже встигли добре зарекомендувати себе в країнах Європи, Канаді, США, Японії.

Найбільш перспективними проектами в форматі дистанційного навчання в Україні є приватні школи, гімназії та ліцеї. Маючи незалежне фінансування, більш широкі можливості для впровадження передових напрацювань, вони змогли адаптувати зарубіжний досвід для вітчизняних реалій.

У Вінниці сьогодні діють як місцеві так і сусідні провідні дистанційні навчальні заклади країни. І тут має сенс звернути увагу на:

  • Дистанційна школа «Оптіма»

Центр «Оптіма» - це відмінний приклад хорошого українського проекту, який спирається на «канадську модель» дистанційних шкіл. Адаптуючи і впроваджуючи досвід зарубіжних колег, Центру вдалося зібрати кращу навчально-методичну базу, велику бібліотеку і відеотеку навчальних матеріалів, комплекс інтерактивних завдань і вправ. «Оптіма» співпрацює з професійними викладачами і педагогами, які допомагають учням освоїти навчальну програму, відповідають на всі питання.

Особливу увагу в школі приділяється питанню вивчення іноземних мов і точних наук, вихованці мають можливість глибше вивчити профільні предмети, досконало оволодіти кількома мовами. Більш того, разом з навчанням в «Оптіма» можна вступити в одну зі шкіл США або Канади дистанційно, де по закінченню отримати документ державного зразка.

Форма: дистанційна, екстернат і «суперекстернат» (2 класу за рік), з 1 по 11 клас

Як вступити: Для 1-9 класу достатньо подати заяву, для 10-11 класів також буде потрібно свідоцтво про освіту. Все оформлення можна виконати дистанційно, без відвідування школи.

Особиста присутність: ДПА здається дистанційно або за місцем проживання, а ЗНО тільки за місцем проживання.

Документ про закінчення: Після закінчення всі вихованці отримують свідоцтво (9-й клас) і атестат (11-й клас) про освіту державного зразка.

Сайт школи:https://optima.school/

  • Приватна гімназія «Дельфін»

«Дельфін» - це вінницька приватна школа, яка пропонує хороший рівень освіти для своїх учнів. Від початку очна школа, вона змогла освоїти і впровадити технології дистанційного навчання, сформувати значну навчальну базу і запропонувати якісне навчання віддалено.

Форма навчання: з 1 по 11 клас.

Хто може навчатися / як подати документи: Щоб почати навчання в дельфіні, батькам учня необхідно тільки заповнити відповідну заяву і зв'язатися з представниками гімназії. Для старших класів може знадобитися свідоцтво за дев'ятий клас.

Ціна навчання: до 2500 гривень

Документ про закінчення: свідоцтво про освіту (9 і 11 клас відповідно) держ. зразка, сертифікат про проходження ЗНО.

  • Приватна школа «Афіни»

«Афіни» - ще один потужний навчальний заклад столиці, яке блискуче реалізує ідею дистанційної освіти в Україні. В рамках даного проекту можна вибрати індивідуальний підхід, план і схему навчання, вчинити так само на очну форму, взяти участь в міжнародних конкурсах, навчальних проектах і олімпіадах. Двічі на рік тут проводяться масштабні проекти для всіх учнів дистанційної форми: захист проектів, виставки, зборів.

У порівнянні з «Оптима», «Афіни» також пропонують відмінну якість навчання, але обійдуться батькам значно дорожче, вартість навчання тут може доходити до 90 тис. гривень на рік. Крім цього, в ході навчання необхідно особисто відвідати школу для написання контрольних робіт (мінімум тричі на рік).

Особиста присутність: атестації в Афінах проводяться тричі на рік, припускають особиста присутність учня (крім ДПА).

Державні дистанційні школи в Україні

Крім приватних проектів, держ. сектор також прагне впроваджувати передові форми та методики. Тут склалася досить неоднозначна ситуація, з одного боку в Україні існують спеціалізовані навчальні заклади, в яких є і досвід, і матеріальна база для повноцінного дистанційного навчання. Серед найвідоміших прикладів таких державних шкіл дистанційного навчання можна виділити:

  • Українська Міжнародна Школа

  • Київська ЗОШ №328 з різними формами навчання

Але шкіл, які можуть похвалитися такими досягненнями - одиниці, в той час як більшість нововведень, за останні роки, є скоріше «надбудовою» і мають допоміжне значення для основної, очної форми.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Общество
В Виннице на улице Шевченка местный предприниматель разместил конструкцию с рекламным содержанием на территории зеленых насаждений и еще и привязал ее металлической цепью к столбу. Об этом сообщает пресс-служба Муниципальной стражи. В Муниципальной страже предположили, что предприниматель "переживал, что кто-то украдет это "имущество" или его сдует ветром". Инспекторы Муниципальной стражи, которые обнаружили это нарушение, поинтересовались у владельца рекл...
Культура
Екатерина Канонишена, бэк-вокалистка группы Gо-A, которая будет представлять Украину на "Евровидении-2020" - винничанка. Об этом сообщает "33 канал".Девушка - выпускница класса Юлии Васюк и фольклорной группы "Мокоша", а также фольклорной группы "Кралица" Ивана Синельникова, ныне - солистка ансамбля "Калина". После окончания учебы в винницком колледже культуры и искусств училась на музыкальном факультете Киевского национального университета культуры и иску...
Общество
Старому городу - современный комфорт. За сложного ландшафта в этом районе Винницы длительное время не прокладывали ни централизованных водопроводов, ни сетей отвода бытовых стоков. Для их строительства нужны немалые средства. В прошлом году лед тронулся. Из бюджета города выделили несколько миллионов гривен на строительство современных насосных станций. Это стало первым и не самым тяжелым этапом проекта. Сейчас техника и рабочие прокладывают коммуникации.
Происшествия
В Фейсбуке выложили видео избиения девушки, которое собрало более 13 000 репостов. На кадрах три несовершеннолетние девушки жестоко избивают четвертую девушку, снимая истязания на камеру телефона. Все происходило в селе Хажин Бердичевского района. А фигуранты дела – из Винницкой области. Полицейские открыли уголовное производство по данному факту. «Я хотела вернуть с ним отношения, а потом прочитала вашу переписку», – с этих слов за кадром, начался спор ме...
Происшествия
25 февраля около 13.40 часов в Виннице на улице Константина Василенко столкнулись три легковых автомобиля - «Лексус», «Ауди», «Ниссан». О пострадавших в результате ДТП неизвестно. Движение транспорта по состоянию на 14.10 часов по улице Константина Василенко ограничено в обоих направлениях. Побитые машины перегородили проезд.
Общество
В Виннице в Доме офицеров состоялась очередная встреча представителей Воздушных Сил ВСУ и американского Института по управлению безопасностью (ISG). Об этом сообщает пресс-служба командования Воздушных Сил ВСУ.Участники встречи вместе работают над стратегией развития Воздушных Сил к 2035 году. Речь идет о перспективах перевооружения и совместимость отечественной боевой авиации и стран-членов НАТО.Как отмечают в пресс-службе командования, в стратегии развит...
Криминал
Винницкий городской суд Винницкой области признал виновным 54 - летнего мужчину, который нарушив правила дорожного движения, предложил патрульном 200 гривен взятки во избежание ответственности за административное правонарушение. За совершение уголовного преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 369 Уголовного Кодекса Украины, суд назначил лицу наказание в виде штрафа в размере 500 необлагаемых минимумов (8500 гривен).Об этом сообщает пресс-служба Винницкого...
Культура
Сегодня, 25 февраля, мэр Винницы Сергей Моргунов торжественно презентовал Библиотеке-филиалу №2 новенький компьютер и пообещал обустроить лавочки возле нового помещения, ведь библиотека недавно переехала.Здание, в котором находилась библиотека до 1 декабря 2019 на  улице Маяковского 122, представляло собой отдельный дом общей площадью 133,5 м, с уборной во дворе. Дом передали библиотеке в 1947 году. Последний капремонт делали еще в 80-х годах, поэтому здан...
Общество
В Виннице продолжается строительство школы в микрорайоне Подолье. В сентябре 2020-го планируют начать работу учебного заведения. Это будет гимназия №24 I-II ступеней. Рассчитана на 1200 детей, учащихся 1-9 классов.Здание возводится с учетом всех норм доступности и энергоэффективности. В школе будет три спортивных зала, раздевалки с душевыми, столовая, актовый зал. Во дворе обустроят спортивное ядро ​​и детскую площадку. Центральный вход будет со стороны ул...