Купівля автомобіля з Польщі

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑненнÑ
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑненнÑ

Основні причини, за якими все частіше проходить угода купівлі-продажу вживаного автомобіля між поляком та українцем, це географічна близькість, велика кількість українців, працюючих у Польщі, та велике число порівняно дешевих автомобілів на польському ринку. Як купівля з-за границі та розмитнення авто вінниця відрізняється від звичайної купівлі?

Як правило, вся процедура купівлі-продажу вживаного автомобіля з Польщі майже нічим не відрізняється від звичайної купівлі-продажу на будь-якому ринку. Потрібен договір купівлі-продажу, передача покупцю документів автомобіля разом з ключами та звісно і самого автомобіля. У практиці зустрічаються, однак, дві можливості поведінки, які відрізняються одна від одної досить істотним чином.

Угода з українським покупцем

Теоретично може бути такий же стандартний договір, якщо б ви купляли автомобіль в Україні. Проте українському покупцю доведеться пізніше перевести та зареєструвати авто, але немає ніяких перешкод, щоб використати двомовний договір, який легко можна знайти сьогодні в інтернеті. Українець, який не знає польської мови, буде почувати себе впевненіше.

У договорі обов'язково повинні бути такі дані, як дата та місце продажу, всі дані автомобіля, продавця та покупця. У полі покупець повинні бути його ім'я та прізвище, номер паспорта, адреса та ідентифікаційний номер платника податків.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑненнÑ

Покупець отримує все і їде додому

Тепер ми повертаємося до двох можливостей передачі автомобіля та документів українцю. Найпростіший спосіб полягає в передачі авто разом з підписаним договором, свідоцтва про реєстрацію, паспорта транспортного засобу, ключів та важливого поліса ОСАГО. Український покупець може в цьому випадку поїхати таким транспортним засобом на Україну, де повинна здійснитися його реєстрація. Але в такій ситуації українець не буде вписаний в технічному паспорті і можуть виникнути проблеми з в'їздом на територію України. Справа теоретично закінчується разом з передачею документів та отриманням грошей.

З тимчасовими таблицями

Другий спосіб передачі проданого автомобіля українцю буде трохи складніше, продавцю з українським покупцем варто одразу після вчинення правочину звернутися у відділення зв'язку. Там продавець подає заяву про видачу тимчасових номерних знаків. У заяві, в якості мети видачі тимчасових номерних знаків він вказує продаж та вивезення автомобіля за межі Польщі. З новими знаками необхідно ще оформлення короткострокового страхування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии