• Головна
  • У Вінницькій облдержадміністрації вчора рахували гроші на наступний рік
10:29, 12 грудня 2012 р.

У Вінницькій облдержадміністрації вчора рахували гроші на наступний рік

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Барецький спільно зі спеціалістами Головного фінансового управління облдержадміністрації 11 грудня провів співбесіди з керівниками, головними бухгалтерами та спеціалістами планово-економічних служб структурних підрозділів облдержадміністрації – головними розпорядниками коштів обласного бюджету – з питань формування проекту обласного бюджету на 2013 рік.

Володимир Барецький повідомив, що розрахунковий обсяг видатків бюджету Вінницький області на 2013 рік, відповідно до показників, Доведених Міністерством фінансів України (без міжбюджетних трансфертів) зріс порівняно з розрахунковими показниками 2012 року на 395 млн.грн. (8,5%) і становить 5040,1 млн.грн.

Законом України «Про Державний бюджет україни на 2013 рік» передбачено дворазове підвищення мінімальної заробітної плати: з 1 січня встановлено мінімальну заробітну плату в розмірі 1147 грн., та з 1 грудня – 1218 грн.

Крім того, як зазначив заступник голови облдержадміністрації, у 2013 році заплановано підвищення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та встановлення його з 1січня в розмірі 852 грн., а з 1 грудня – 928 грн. З урахуванням цих показників середній рівень заробітної плати працівників установ та закладів соціально-культурної сфери, що фінансуються з місцевих бюджетів області, протягом року зростатиме до 6,6%, порівняно з 2012 роком.

Загальний обсяг видатків, розрахованих Мінфіном на 2013 рік (без урахування трансфертів) становить 1880,2 млн.грн. і зріс порівняно з аналогічним показником на 2012 рік на 187, 1 млн.грн. або на 11,1%.

Володимир Барецький запевнив, що, спираючись на розрахунки Міністерства фінансів України, обсяг показників, доведених до обласного бюджету, дасть можливість у 2013 році забезпечити в повному обсязі видатки на оплату праці з нарахуваннями відповідно до підвищених розмірів мінімальної заробітної плати та посадових окладів за Єдиною тарифною сіткою, задовольнить потребу в коштах бюджетних установ на оплату за енергоносії, інші захищені та першочергові статті видатків.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...