09:45, 14 грудня 2012 р.

Вінниця стає безпечнішою?

У 2012 році на 17% зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень

такі дані навів начальник УМВС України у Вінницькій області генерал-майор міліції Віктор Русин під час  прес-конференції для журналістів.

За його словами, в регіоні прослідковується тенденція до зменшення кількості вчинених особливо тяжких та тяжких кримінальних правопорушень, резонансних злочинів, зокрема умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, грабежів, згвалтувань.

Вперше за останніх п’ять років зменшилася майже на 15% кількість зареєстрованих крадіжок усіх форм власності, які складають левову частину серед загальної кількості кримінальних правопорушень.

Я хочу, щоб люди відчували наші зусилля по покращенню криміногенної ситуації, охорони громадського порядку і розуміли, що керівництво УМВС буде відстоювати інтереси, в першу чергу, громадян

Не загострюючи увагу присутніх на цифрових даних, генерал Русин зазначив, що оцінку роботи міліцію дають, в першу чергу, люди, які проживають на території того чи іншого підрозділу. А статистика, яка не завжди об’єктивно характеризує діяльність міліції, служить для прийняття управлінських рішень та усунення керівниками прогалин в роботі, внесення коректив для покращення ситуації в регіоні.

"Я хочу, щоб люди відчували наші зусилля по покращенню криміногенної ситуації, охорони громадського порядку і розуміли, що керівництво УМВС буде відстоювати інтереси, в першу чергу, громадян,- зазначив генерал Русин.

Начальник УМВС відмітив зміну акцентів в організації роботи з протидії наркозлочинності. Основні зусилля міліції були спрямовані на притягненні до відповідальності збувачів наркотичних засобів, більше викрито фактів притоноутримання та схилянь до вживань наркотиків неповнолітніх.

Жертвами наркоторговців, в першу чергу, стають молоді люди, тому працівниками міліції проводиться роз’яснювальна робота в школах, залучаються можливості по виявленню фактів розповсюдження наркотиків через мережу Інтернет.

Є позитивні результаті у боротьбі зі злочинністю в сфері економіки - викрито 17 злочинів зі збитками понад 1 млн грн, 191 – понад 100 тисяч грн.

Виявлено 36 фактів хабарництва, в тому числі 5 - зі збитками понад 100 тисяч грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...