• Головна
  • ТОВ «Вінницька птахофабрика» пропонує гідну альтернативу роботі в Польщі
Новини компаній
16:00, 24 липня 2019 р.

ТОВ «Вінницька птахофабрика» пропонує гідну альтернативу роботі в Польщі

Новини компаній

Газета «Місто» випуск №28 від 24.07.2019 проаналізувало, скільки заробляють українці в Польщі та скільки у них залишається грошей після сплати за житло, харчування й інших обов’язкових витрат. 

За останніми даними Головного статистичного управління Польщі, середня заробітна плата працівників робочих спеціальностей у сільському господарстві становить 2 744 злотих (або 21 154 грн) на місяць. Разом із тим слід провести розрахунки обов’язкових витрат. Оренда кімнати для однієї людини в середньому коштує 800 злотих на місяць. Ще 300 злотих піде на харчування. 80 злотих – це витрати на Інтернет і мобільний зв'язок, ще 40 злотих – на інші побутові потреби. Таким чином, якщо не враховувати витрати на медичне обслуговування та транспорт, мінімальний прожитковий мінімум у Польщі – 1220 злотих. Отже, у заробітчанина залишається 1 524 злотих на місяць, тобто трохи більше ніж 10 тис. грн. 

«Наші співробітники отримують більше грошей, ніж у Польщі, якщо, звісно, враховувати, що за кордоном потрібно платити за житло, харчування, транспорт, зв'язок та інші першочергові потреби», – каже начальник регіональної служби управління персоналом ТОВ «Вінницька птахофабрика» Групи компаній МХП Юлія Логвиненко.

Вона проінформувала, що виробничим підрозділам підприємства дуже потрібні працівники різноманітних спеціальностей: лікарі ветеринарної медицини, зоотехніки, оператори інкубаційної станції, робочі з вирощування птиці.

«Ми із задоволенням приймаємо на роботу людей з вищою освітою, що мають інженерно-технічні спеціальності. Якщо казати про умови праці, вони не відрізняються від європейських. Підприємства забезпечують співробітників усім необхідним, у тому числі якісним робочим спецодягом і взуттям. Якщо говорити про рівень заробітних плат, ми успішно конкуруємо з іншими великими підприємствами регіону, а за деякими позиціями зарплата навіть вища. Наприклад, різноробочий птахокомплексу за місяць отримує від 12 до 18 тис. грн. Все залежить від декількох факторів: є фіксована оплата праці, є стабільні преміальні виплати та додаткові матеріальні винагороди, які сплачують після завершення кожного циклу вирощування птиці. Персонал переробного комплексу отримує більше – від 14 до 18 тис. грн. Заробітна плата інженерно-технічного персоналу ще вища», – каже представниця МХП.

Юлія Логвиненко звернула також увагу на додаткові переваги. ТОВ «Вінницька птахофабрика» забезпечує працівників з інших міст службовим житлом, а якщо є потреба, то селить усю родину.

«Щодня транспорт підприємства безкоштовно везе людей на роботу та з роботи, співробітники обідають всього за 1 грн і, нарешті, щомісяця кожен працівник МХП отримує по 6,5 кг курятини. Все це, безумовно, є доброю нагодою задуматися про те, де краще працювати – за кордоном або вдома, на батьківщині», – каже Юлія Логвиненко.

Щороку МХП визнають платником податків № 1 вітчизняної аграрної галузі, що є найкращим свідоцтвом прозорої діяльності компанії та чесності роботодавця. На сьогодні в холдингу працює 28 000 працівників. Протягом кількох останніх років МХП утримує лідерські позиції в рейтингу найбільших роботодавців України в аграрній сфері. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...