Навчальне обладнання для школи: стандарти МОН і потреби вчителя

Оснащення шкільних кабінетів — завдання не з легких. Щоб справитися з ним на відмінно, потрібно не лише слідкувати за оновленням переліку навчального обладнання від МОН та реформами Нової української школи. Як обрати кращого постачальника товарів для школи та який додатковий сервіс пропонують сучасні інтернет магазини, наприклад інтернет магазин https://b-pro.com.ua в якому ви зможете знайти всі сучасні та якісні товари для школи. Читайте далі.

Категорії обладнання для школи

Як ми вже згадували вище, оснащення шкільних кабінетів та інших навчальних приміщень регламентується наказами Міністерства освіти й науки України.

Навчальне обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів можна умовно поділити наступним чином:

  • Для початкової школи. Цю велику категорію навчального обладнання для школи в свою чергу можна поділити на навчальні засоби для вивчення математичної освітньої галузі, мовно-літературної, іншомовної, природничої, технологічної, мистецької, соціальної та здоров’язбережної галузей а також перелік обладнання для 1 класу нової української школи: STEM-обладнання для початкової школи, додаткове обладнання (стенди для оформлення кабінетів), технічне обладнання (мультимедійні комплекси, інтерактивні підлоги), меблі.

  • Для STEM-освіти: 3D-устаткування (принтери, сканери, ручки), навчальні роботи, мехатронні системи, програмовані модулі, квадрокоптери, конструктори, цифрові верстати, цифрові лабораторії з датчиками, обладнання для фото-відео студій і студій звукозапису.

  • Для кабінетів наук природничо-математичного циклу (хімії, фізики, біології, географії, математики). Обладнання з цих предметів поділяється за темами та за призначенням: демонстраційне (те, що використовує вчитель для наочних демонстрацій класу) та на лабораторне (яке знадобиться для лабораторних і практичних робіт кожному учню або робочій групі).

  • Для комп’ютерних і лінгафонних класів (у тому числі й додаткове обладнання й аксесуари та ліцензійне програмне забезпечення для комп’ютерної техніки).

  • Для кабінетів «Захист вітчизни» та «Трудове навчання» (в тому числі — стенди).

  • Для інклюзивного навчання.

  • Меблі (парти, стільці, столи, шафи та стінки, спортивні куточки й ігрові майданчики, устаткування для шкільних їдалень).

Що таке мультимедійне обладнання для школи

Категорією товарів для школи, яка викликає чи не найбільше запитань у вчителів, адже є відносно новою. Ще зо п’ять років тому інтерактивні дошки можна було побачити лише на бізнес-конференціях та в переговорних залах великих корпорацій — а зараз вони є невід’ємною частиною сучасної шкільної освіти. Тож давайте розглянемо цю категорію детальніше.

Комплект мультимедійного обладнання, як правило, включає в себе:

  1. Інтерактивний проєктор. Найкращий варіант — ультракороткофокусний, хоча в старіших мультимедійних комплексах зустрічаються й короткофокусні, й довгофокусні моделі.

  2. Дошку з вбудованою інтерактивною поверхнею. Чим більша діагональ такої дошки та чим більша кількість поверхонь — тим зручніше нею користуватись і вчителю, й учням.

  3. Вчительський ноутбук або планшет зі встановленим програмним забезпеченням і необхідними для навчання додатками.

Це універсальне інтерактивне обладнання для школи буде корисним у кожному кабінеті. Варто лише обрати та встановити відповідне програмне забезпечення — і мультимедійна поверхня стане чудовим помічником кожному сучасному педагогу на уроках у початкових класах, на хімії, фізиці, біології, географії та історії в середній і старшій школі. А для комп’ютерних класів і STEM-лабораторій таке оснащення і взагалі є практично обов’язковим. 

Як обрати мультимедійний комплекс, який максимально відповідатиме потребам вчителя та умовам класного приміщення? Підібрати складові комплексу за індивідуальними запитами можуть лише досвідчені постачальники навчальних товарів для школи.

Де купити обладнання для школи: рекомендації методистів

Комплексне обладнання кабінетів під ключ та навчальних приміщень в цілому залишається найкращим та найвигіднішим на сьогодні способом створення сучасного шкільного простору. Тому обираючи серед компаній-постачальників навчального обладнання, звертайте увагу на тих, що пропонують найбільший асортимент товарів, вигідні ціни й умови поставки та мають успішний досвід співпраці з українськими школами. Приклад того, як виглядає сучасний шкільний простір, можна побачити на сайті компанії “БІ-ПРО”. Цікаво? Тоді звертайтеся до відділу продажів B-Pro за телефоном (044) 353-33-77 — та отримайте не лише сучасне навчальне обладнання й індивідуальний підхід до комплектації кабінетів, а й безкоштовний методичний супровід від досвідчених фахівців.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Происшествия
27 февраля на автодороге Турбов - Винница произошло дорожно-транспортное происшествие. Водитель грузовика КАМАЗ сбил пешехода, который переходил дорогу в неустановленном месте. Мужчина скончался до приезда врачей.Об этом сообщают в отделе коммуникации полиции Винницкой области.Авария произошла около 20:00.По предварительной информации, КАМАЗ сбил пешехода, который переходил дорогу в неустановленном месте. За рулем грузовика находился 25-летний житель Киров...
Политика
28 февраля Владимир Зеленский подписал распоряжение, которым сменил глав районных государственных администраций в Винницкой области  - в Калиновском и Крыжопольском районах. Также назначил руководителей в Бершадском и Липовецком районах. Документы опубликованы на сайте президента. Гаврилюка Владимира Александровича освободили от должности председателя Калиновской райгосадминистрации. Его место занял Александр Александрович Дмитрук. Панчука Валентина Иванов...
Общество
В Виннице под стенами ОГА и областного совета сегодня, 28 февраля, на митинг собрались участники ликвидации аварии на ЧАЭС и ветераны войны в Афганистане из разных районов области. Протестующие обеспокоены сокращением финансирования и слухами о возможном закрытии "чернобыльского" диспансера и госпиталя для инвалидов войны. Люди приехали из большинства районов и городов Винницкой области. Они требуют от областных властей не допустить закрытия областного дис...
Криминал
26 февраля возле усадьбы Пирогова патрульные остановили двух юношей, которые вели себя подозрительно. Правоохранители провели поверхностную проверку и обнаружили в них 2 пакетика с наркотиками. У одного из нарушителей нашли баллончики с аэрозольной краской. Полиция выясняет, причастны ли юноши к распространению наркотиков.Об этом сообщают в патрульной полиции Винницкой области.Инцидент произошел 26 февраля, около 18 часов. Патрулируя парковую зону вблизи у...
Криминал
27 февраля объявили о подозрении 19 лицам, которые в Жмеринке пытались ворваться на сессию городского совета. Ребята разгромили помещение админздания - использовали камни и дымовые шашки, а также нанесли телесные повреждения полицейским и депутатам.Об этом сообщает отдел коммуникации Нацполиции в Винницкой области.Объявлено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 296 УК (хулиганство). За такое правонарушение предусмотрено наказани...
Новости компаний
На загальних зборах членів Мережі Глобального договору ООН в Україні було обрано Наглядову Раду. До складу Ради увійшли генеральні директори компаній-учасниць – керівники впливових бізнесів та громадських організацій.   Наглядова рада буде  сприяти поширюванню та підтримці цінностей у сферах захисту права людини, трудових відносин, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. А також пропагувати слідування цілям Глобального договору в малому, середньо...
Криминал
Жизнь супругов фермеров оборвал охранник ставка в Чернятинском колледже Александр Присяжный. Он застрелил их и вынес с сейфа деньги. Сколько именно - пока неизвестно, сам подозреваемый утверждал, что это более 1 300 000 гривен. С тех пор прошло уже девять месяцев, родители убитых, среди которых мать Екатерина Тычук с Шипинок Барского района, почернели от горя. И вспоминают о 47-летнем сыне Эдуарде и 42-летней невестке Юлии со слезами. - Когда разваливались...
Новости компаний
Tommy Hilfiger - это один из тех брендов, в котором вы найдете все, что искали - свободу, удобство, наивысшее качество и даже приемлемую стоимость. Tommy Hilfiger - стиль американской элиты История успеха не всегда строится по принципу поиска не занятой ниши, некоторые творцы выгрызали себе славу не просто поиском свободного направления, они меняли виденье и отношение людей к привычным вещам, создавая новое общество, любящее привнесенные новации и в принци...
Происшествия
В сети появилось видео драки в Жмеринском городском совете, которая произошла во время сессии вчера, 27 февраля.Во время схватки пострадали 12 человек. Одна из версий причины дебоша: попытка неизвестных ворваться в сессионный зал связана с рассмотрением депутатами вопрос о лишении полномочий в. о. городского головы, секретаря горсовета Юрия Свитлака и, вероятно, организована его оппонентами. Полицейских, которые получили травмы, госпитализировали.