• Головна
  • Навчальне обладнання для школи: стандарти МОН і потреби вчителя
Реклама
15:03, 4 лютого 2020 р.

Навчальне обладнання для школи: стандарти МОН і потреби вчителя

Реклама
Навчальне обладнання для школи: стандарти МОН і потреби вчителя

Оснащення шкільних кабінетів — завдання не з легких. Щоб справитися з ним на відмінно, потрібно не лише слідкувати за оновленням переліку навчального обладнання від МОН та реформами Нової української школи. Як обрати кращого постачальника товарів для школи та який додатковий сервіс пропонують сучасні інтернет магазини, наприклад інтернет магазин https://b-pro.com.ua в якому ви зможете знайти всі сучасні та якісні товари для школи. Читайте далі.

Категорії обладнання для школи

Як ми вже згадували вище, оснащення шкільних кабінетів та інших навчальних приміщень регламентується наказами Міністерства освіти й науки України.

Навчальне обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів можна умовно поділити наступним чином:

  • Для початкової школи. Цю велику категорію навчального обладнання для школи в свою чергу можна поділити на навчальні засоби для вивчення математичної освітньої галузі, мовно-літературної, іншомовної, природничої, технологічної, мистецької, соціальної та здоров’язбережної галузей а також перелік обладнання для 1 класу нової української школи: STEM-обладнання для початкової школи, додаткове обладнання (стенди для оформлення кабінетів), технічне обладнання (мультимедійні комплекси, інтерактивні підлоги), меблі.

  • Для STEM-освіти: 3D-устаткування (принтери, сканери, ручки), навчальні роботи, мехатронні системи, програмовані модулі, квадрокоптери, конструктори, цифрові верстати, цифрові лабораторії з датчиками, обладнання для фото-відео студій і студій звукозапису.

  • Для кабінетів наук природничо-математичного циклу (хімії, фізики, біології, географії, математики). Обладнання з цих предметів поділяється за темами та за призначенням: демонстраційне (те, що використовує вчитель для наочних демонстрацій класу) та на лабораторне (яке знадобиться для лабораторних і практичних робіт кожному учню або робочій групі).

  • Для комп’ютерних і лінгафонних класів (у тому числі й додаткове обладнання й аксесуари та ліцензійне програмне забезпечення для комп’ютерної техніки).

  • Для кабінетів «Захист вітчизни» та «Трудове навчання» (в тому числі — стенди).

  • Для інклюзивного навчання.

  • Меблі (парти, стільці, столи, шафи та стінки, спортивні куточки й ігрові майданчики, устаткування для шкільних їдалень).

Навчальне обладнання для школи: стандарти МОН і потреби вчителя, фото-1

Що таке мультимедійне обладнання для школи

Категорією товарів для школи, яка викликає чи не найбільше запитань у вчителів, адже є відносно новою. Ще зо п’ять років тому інтерактивні дошки можна було побачити лише на бізнес-конференціях та в переговорних залах великих корпорацій — а зараз вони є невід’ємною частиною сучасної шкільної освіти. Тож давайте розглянемо цю категорію детальніше.

Комплект мультимедійного обладнання, як правило, включає в себе:

  1. Інтерактивний проєктор. Найкращий варіант — ультракороткофокусний, хоча в старіших мультимедійних комплексах зустрічаються й короткофокусні, й довгофокусні моделі.

  2. Дошку з вбудованою інтерактивною поверхнею. Чим більша діагональ такої дошки та чим більша кількість поверхонь — тим зручніше нею користуватись і вчителю, й учням.

  3. Вчительський ноутбук або планшет зі встановленим програмним забезпеченням і необхідними для навчання додатками.

Це універсальне інтерактивне обладнання для школи буде корисним у кожному кабінеті. Варто лише обрати та встановити відповідне програмне забезпечення — і мультимедійна поверхня стане чудовим помічником кожному сучасному педагогу на уроках у початкових класах, на хімії, фізиці, біології, географії та історії в середній і старшій школі. А для комп’ютерних класів і STEM-лабораторій таке оснащення і взагалі є практично обов’язковим. 

Як обрати мультимедійний комплекс, який максимально відповідатиме потребам вчителя та умовам класного приміщення? Підібрати складові комплексу за індивідуальними запитами можуть лише досвідчені постачальники навчальних товарів для школи.

Де купити обладнання для школи: рекомендації методистів

Комплексне обладнання кабінетів під ключ та навчальних приміщень в цілому залишається найкращим та найвигіднішим на сьогодні способом створення сучасного шкільного простору. Тому обираючи серед компаній-постачальників навчального обладнання, звертайте увагу на тих, що пропонують найбільший асортимент товарів, вигідні ціни й умови поставки та мають успішний досвід співпраці з українськими школами. Приклад того, як виглядає сучасний шкільний простір, можна побачити на сайті компанії “БІ-ПРО”. Цікаво? Тоді звертайтеся до відділу продажів B-Pro за телефоном (044) 353-33-77 — та отримайте не лише сучасне навчальне обладнання й індивідуальний підхід до комплектації кабінетів, а й безкоштовний методичний супровід від досвідчених фахівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...