Громада міста погодила розміщення садибної забудови на частині лівого берегу ставу «Поділля»

1 лютого відбулось засідання погоджувальної комісії щодо можливості реалізації проекту детального планування території частини лівого берега ставу «Поділля» для розміщення на ньому садибної забудови.

Члени комісії визнали, що дану територію дійсно доцільно використовувати під садибну забудову, але у багатьох мешканців, які брали участь у засіданні, виникають особисті питання щодо власних ділянок. Тому було прийняте рішення – надати консультацію та роз’яснення ситуації кожному з мешканців, садиби яких розміщуються на земельних ділянках, котрі «примикають» до території передбаченої під реалізацію проекту.

15 січня було проведено громадські слухання щодо можливості розміщення садибної забудови та зони відпочинку на території частини лівого берегу ставу «Поділля». Даний проект був презентований департаментом архітектури, містобудування та кадастру, однак, деякі мешканці, виступили проти його реалізації. Адже запевняють, що на частину земель мають належні документи, які підтверджують їх право на власність. Під час громадських слухань сторонами не вдалося досягнути згоди, тому було запропоновано створити погоджувальну комісію, яка і вирішить подальший розвиток даного питання.

1 лютого в приміщенні міської ради відбулося засідання цієї комісії. До неї увійшло 17 осіб, в тому числі і мешканці приватних будинків сусідніх з територією вулиць. Загалом городяни, які проживають у мікрорайонах, наближених до ставу, погоджуються, що територія пустиря потребує впорядкування і стихійне використання та самозахоплення необхідно припинити. Однак, у мешканців, садиби яких примикають до території, на якій передбачається реалізація проекту, виникає багато особистих питань. Тому комісією було прийнято рішення – погодити проект детального плану території частини лівого берега ставу Поділля для розміщення садибної забудови в місті Вінниці, але в той же час, забезпечити дотримання законних прав та інтересів мешканців провулку Юності та 2-го провулку Юності.

Департамент архітектури, містобудування та кадастру взяв на себе зобов’язання – забезпечити консультації з власниками домоволодінь. До 8 лютого працівники квартального комітету мікрорайону «Пирогово» зберуть та підготують списки домоволодінь, які мають претензії щодо власності на землю. З наявними у них документами, власники приватних будників, які межують з даною територію, зможуть звернутися до департаменту архітектури, містобудування та кадастру й отримати роз’яснення та консультацію. Такі консультації будуть надаватися аж до 28 лютого. Порядок їх проведення буде розроблено після збору списків домовласників.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов