Вінниця вийде на окружну

1 лютого під час чергової сесії депутати Вінницької міської ради затвердили питання внесення змін до генерального плану міста Вінниці.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Депутати міської ради своїм рішенням внесли зміни в генеральний план міста. Вони пов’язані з потребою актуалізації багатьох позицій містобудівного розвитку, які виявлені в процесі моніторингу генплану за 5 років.

Потреба приведення цих змін викликана і вимогами Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно з яким всі процеси містобудівного розвитку, розміщення всіх об’єктів – повинно відповідати рішенням генплану, а генплан, в свою чергу, не можна корегувати раніше, аніж через 5 років.

Також в цьому проекті, напевно що вперше, застосовано інноваційний підхід до процесів перетворень і можливих змін цільового призначення території - визначенні так звані зони реабілітації. Це території, на яких процеси змін вже частково реалізовані або тривають, чи існують тільки наміри в майбутніх змінах.

Але головне кардинальне рішення цього проекту – достатньо амбітний намір по зміні межі міста, яку заплановано встановити по окружній дорозі. Це звичайно тягне за собою досить вагоме збільшення загальної площі міста.

«Суть цих планів зовсім не в бажанні просто збільшити площу і навіть не в прагненні отримати додаткові надходження від плати чи оренди землі хоча ці території обслуговуються за рахунок міста дорожньою, транспортною та інженерною інфраструктурою, - запевняє головний архітектор міста Олександр Рекута. - Перш за все ставиться за мету необхідність формування стратегії і перспектив планомірного і гармонійного розвитку міста в певному цілісному утворенні, де немає конфліктів інтересів».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов