Дізнати про подвиги та нагороди своїх рідних під час війни можна на спеціальному сайті (ВІДЕО)

Перевірити наявність імен своїх родичів у списку героїв може кожен. Для цього потрібно на сайті «Подвиг народу» ввести імя, прізвище особи та військкомат, з якого призивали на службу.

Кілька днів тому вінничанин Юрій Коваль із цікавості підняв домашній архів документів. Найстарішими виявилися військовий квиток, червоноармійська книжка та ще кілька папірців із печатками. Усі вони належали його дідусеві.

Про діда Василя хлопець знав не багато. Рідні розповідали лише, що він пережив війну. Те, що дідусь мав нагороду онук прочитав в одному із документів. Її номер та назву він ввів на  сайті "Подвиг народу". Результат пошуку зійшовся із паперовими посвідченнями. Окрім підтвердження про героїзм, Юрій знайшов і оригінал наказ командира військової частини про нагородження його дідуся.

Перевірити наявність імен своїх родичів у списку героїв може кожен. Для цього потрібно на сайті «Подвиг народу». ввести імя, прізвище особи та військкомат, з якого призивали на службу.

Нині в базі даних є інформація не про усіх солдат, які отримали нагороди, оскільки Інтернет-ресурс лише почали створювати. Втім, власники порталу, обіцяють пришвидшити процедуру наповнення інформацією, кажуть невдовзі оприлюднять дані не лише про нагороджених, а й про усіх учасників війни. Подробиці у відеосюжеті.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов