З 23 лютого з мікрорайону Пирогово ходитиме маршрутка №18б

З 23 лютого з вулиці Корнійчука (район Пирогово) розпочне курсувати нове маршрутне таксі №18б. Фактично, цей маршрут у більшій своїй мірі, повторюватиме маршрут №70, тому мешканці району Пирогово не відчують незручностей у під’їзді до електротранспорту.

У цьому місяці з перевізником, який обслуговує маршрут №70 (с. Пирогово - ДПЗ-18), закінчується договір на перевезення. Згідно обстеження кількості мешканців, яким необхідно щоденно під’їжджати з мікрорайону Пирогово до електротранспорту, з 23 лютого на новий маршрут №18б виходить 6 машин. Маршрутки будуть курсувати за таким маршрутом: вул. Корнійчука – пр. Юності – вул. Порика – вул. 600-річчя - Хмельницьке шосе – пл. Гагаріна – лікарня ім. Пирогова. Біля лікарні буде розворот маршрутки. Потім маршрутне таксі рухатиметься у зворотньому напрямку. Даний маршрут частково буде повторювати попередній 70-й маршрут, тому мешканці не відчують незручностей у виїзді з мікрорайону Пирогово до центру міста. За словами директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Олексія Пидоченка, якщо перевізник, який обслуговував маршрут №70 подавав на початку транспортної реформи до Трамвайно-тролейбусного управління заявку щодо участі і роботи у новій транспортній мережі, то зміни перевізника не відбудеться. Тобто маршрут 18б обслуговуватиме той же перевізник, що обслуговував маршрут № 70. Якщо ж такої заявки не було – зміна перевізника відбудеться відповідно до черги у резерві. Ціна проїзду по новому маршруту не зміниться і становитиме 2,50 грн. Маршрутки будуть рухатися з інтервалом 6-8 хвилин.

Окрім того, з мікрорайону Пирогово до вул. Лугової у експрес-режимі їздить шість стомісних муніципальних автобусів №29 з інтервалом руху 25-30 хв. та маршрутне таксі №18А (с. Пирогово – Західний автовокзал) – 6 машин з інтервалом руху 6-8 хв. А з району ДПЗ, яким закінчувався маршрут 70, рухається маршрутка №2б. «На маршрути, які обслуговують мешканців району Пирогово, буде виставлено кількість транспорту, котра визначена відповідно до обстеження пасажиропотоку, тому незручностей щодо під’їзду до електротранспорту у мешканців цього мікрорайону не виникне», - каже Олексій Пидоченко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов