12 лютого у Вінниці відбудеться дискусія про повстанський рух на Поділлі

Книгарня «Є» запрошує на дискусію «Холодний Яр по-вінницьки: повстанський рух на Поділлі», яка відбудеться 12 лютого. Початок о 18:00. Про повстанські та гетьманські рухи на Поділлі в рамках історичного клубу «ХроноТоп» дискутуватимуть історик, архівіст Костянтин Завальнюк, журналіст, письменник Олександр Дмитрук,  представник Історичного клубу «Холодний Яр» В’ячеслав Березовський.

З часу появи роману «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра інтерес українців до повстанських рухів в Холодному Яру набув чималих масштабів.  Проте, маловідомими залишаються факти повстанських рухів на інших територіях, зокрема, на Поділлі. Ямпільська республіка, Подільська повстанська група, Вінницька сотня ім. Богуна –  це ті сторінки нашої історії, які все ще потребують ширшого обговорення та усвідомлення. Тому, якщо Ви бажаєте долучитися до загального обговорення нашої національної історії, приходьте та візьміть участь у дискусіях про роль повстанців в свідомості українців. Вхід для усіх бажаючих – безкоштовний.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов