У Вінниці обиратимуть кращу торгову марку Поділля

За сприяння і підтримки обласної державної адміністрації 20-22 лютого в Вінницькій торгово-промисловій палаті відбудуться міжрегіональної виставки «Продіндустрія» і виставки-ярмарку «Купуй Вінницьке».

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

З метою підтримки вітчизняного місцевого товаровиробника буде підведено підсумок 6–го обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля-2013.

В п’ятницю 1 лютого під головуванням начальника головного управління економіки облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося засідання групи експертів, на якому визначені номінанти конкурсу та направлені запити щодо їх підтвердження про участь у конкурсі.

Нагородження переможців конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2013» відбудеться 20 лютого 2013 року в Торгово-промисловій палаті.

Переможці будуть нагороджені відзнаками конкурсу, а саме: дипломом переможця, «золотою медаллю» та сертифікатом на право використання логотипу конкурсу на упаковці та офіційних документах протягом року.

Участь у конкурсі – безоплатна.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов