У Вінниці двоє дітей провели акцію «Дорослі, обережно: тонкий лід!»

Учні ЗОШ №11 м. Вінниці нещодавно взяли участь у проекті «Рекорди добра».

Про це повідомляє Ірина Курінна, прес-служба У ДСНС України у Вінницькій області.

Основним завданням учасників проекту було зробити добру справу та зафіксувати свою роботу на фото. Олег Головатюк, учень 2-го класу цієї ж школи, разом із старшим братом Володимиром вирішили допомогти рятувальникам, бо, на їхню думку, зберегти людське життя – є найвищим проявом добра на Землі.

Два дні школярі власноруч малювали листівки, а потім розклеювали їх у місцях, де збирається найбільша кількіть любителів зимової риболовлі. Ініціативу хлопців підтримали їхні батьки. Вони сфотографували весь процес поетапно, а потім змонтували відеоролик, який, на думку фахівців, виявися досить оригінальною соціальною рекламою. «Взагалі ми з чоловіком забороняємо дітям виходити на лід, - розповіла мати юних помічників рятувальників Наталія. – Якось, гуляючи містом, сини поцікавились, чому на березі чергують пожежні машини, чому рибалки, попри заборону працівників оперативно-рятувальної служби, виходять на замерзлу річку. Чоловік і я навіть не думали, що у їхніх головах зріє така ідея, коли давали відповіді на ці питання. Тож і самі були вражені, з яким запалом і цікавістю вони взялися малювати листівки».

Відповідальність та безкорисливість дітей не залишила байдужими й самих рятувальників. Адже на питання, яку винагороду вони б хотіли отримати за чудову роботу, брати відповіли: «Сфотогравуватися біля пожежної машини і з вами».

Скромне бажання доброчинців було виконано миттєво. Проте справа, яку започаткували брати Головатюки, не залишилася поза увагою.

За сприяння головного рятувальника Вінниччини Руслана Шевчука акція, яка вже отримала назву «Дорослі, обережно: тонкий лід!», незабаром буде проведена в усіх населених пунктах області, а її ініціатори, Олег та Володимир Головатюки, будуть заохочені Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. Адже найкраще достукатись до свідомості дорослих може лише дитяча безпосередність і щира віра у те, що добро перемагає завжди!

тонкий лед1

 тонкий лед2

 тонкий лед3

 тонкий лед4

 тонкий лед5

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов