Азаров оцінив власне володіння українською мовою як «вільне»

Націоналісти кепкують із урядової анкети прем'єр-міністра.

У Верховній Раді знайдено копію особової картки прем'єр-міністра Миколи Азарова, в котрій зазначається ступінь володіння чиновником мовами. Фото знахідки опублікував на власній сторінці в мережі Facebook відповідальний за зв'язки з громадськістю київської організації партії "Свобода" Олександр Аронець.

"Знайшов на підвіконні у ВР", - пояснив політик походження документу.

У документі "Форма №П-2С" (особова картка, що обов'язкова для заповнення всіма працівниками установ, на котрі поширюється дія Закону України "Про державну службу"), вказується, що Азаров вільно володіє російською та українською мовами, а також читає і говорить англійською мовою.

"Тільки погляньте, якої думки про себе Микола Азаров. Пише, що українською володіє вільно. Мабуть, тепер слушно скласти словник вільної української Азарова "азірівсько-украінський слівнік", - іронізує зі знахідки представник ВО "Свобода".

Раніше Азаров, виступаючи перед депутатами ВР нового скликання, висловив згоду на покращення власного знання української мови.

Днями ж представники "Свободи" поставили Азарова за приклад іншим міністрам діючого уряду. Зокрема, нардеп Ігор Мірошниченко обурений тим, що 80% членів уряду під час його засідання не говорять українською мовою, тоді як прем'єр бодай намагається це робити.

азиров

 Facebook

Анкету Азарова оприлюднив представник "Свободи"

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов