У Вінницькому педагогічному шукатимуть «Співучий голос університету-2013»

Вокальний конкурс, на кшталт популярного телешоу «Голос країни», започаткували у Вінницькому педагогічному університеті. Правила та формат організатори теж не вигадували, тому вони перегукуються із телевізійною версією. Тут є 3 наставники, які у відбірковому турі наосліп обирають собі по 5 підопічних.

Перший сезон, який організатори присвятили 100-річчю педагогічного, розпочали іще  восени 2011 року. Тоді через ремонт актової зали фінал конкурсу перенесли на квітень 2012-го, де перемогу здобула учасниця Аліна Барановська.

Творчий експеримент відділу виховної роботи університету сподобався, тож 12 лютого цього року стартує другий сезон конкурсу «Співучий голос університету-2013». О 15-ій годині 12 та 13 лютого в актовій залі ВДПУ відбудеться відбірковий тур загальноуніверситетського вокального конкурсу.

Організатори поділилися, що цього разу участь у проекті візьмуть близько 40 студентів – це трохи менше, аніж у першому сезоні. Відповідно, буде менше тренерів – усього троє (було 5). Увесь тренерський склад конкурсу також змінився, проте імен організатори не називають – тримають інтригу.

Конкурс проходить у три етапи. У першому – відбірковому, вокальні наставники,  сидячи до конкурсантів спиною за вокальними даними обирають до своєї команди не більше 5 учасників для підготовки до наступного туру. Другий тур – півфінал, глядачі шляхом голосування визначать одного переможця з кожної команди вокальних наставників. З решти учасників тренери оберуть ще одного конкурсанта, тобто до наступного туру потрапляють по 2 учасники з кожної команди. Третій етап – фінал конкурсу, де глядачі визначать трьох переможців.  Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками та носитимуть почесне звання «Співучий голос університету».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов