Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО)

Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО)

В умовах карантину рекламна агенція Рекламакс вирішила перепрофілюватися, та розпочала виробництво санітарних щитків. Маски-екрани допомагають лікарям захиститися від крапель слини пацієнтів, які при розмові чи чханні можуть інфікувати медиків. Щитки прозорі, гнучкі, не запотівають та витримують багаторазові дезинфекції.

Завдяки спеціальним вставкам з регулятором, захисні екрани не перешкоджають носінню окулярів для корекції зору та масок – респіраторів.

Компанія Рекламакс вже безкоштовно передала в інфекційну дитячу лікарню 50 щитків, понад 400 штук – бригадам “швидкої” у Вінниці та області, а також 700 одиниць захисту для амбулаторій.

За словами керівника рекламної агенції “Рекламакс” Сергія Дідука, ідею виготовлення захисних щитків для медиків вони запозичили у Луцьку.

“У нас є обладнання для цього і руки. Над першим пробним екземпляром довелося трохи попрацювати. Тепер вже все йде “конвеєром” – восьмеро працівників наловчилися і швидко виконують свою роботу. Тож при бажанні такі щитки можна робити досить швидко і допомогти лікарям, а також усім, кому вони потрібні” – зазначив Сергій Дідук.

Підприємство вже виготовило п’ять тисяч захисних масок-щитків. Сьогодні на ринку їх продають по 100 гривень за штуку. Вінницькі ж рекламісти віддають їх для медиків по собівартості – за 35 гривень.

Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО), фото-1 Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО), фото-2 Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО), фото-3 Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО), фото-4 Вінницька рекламна агенція "Рекламакс" почала виготовляти санітарні щитки (ВІДЕО), фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии