Для ладижинського інтернату кошти збирають волонтери

Близько мільйона гривень потрібно на ремонт третього реабілітаційного корпусу Ладижинського будинку-інтернату "Троянда".

Вихованці закладу - інваліди важкої стадії ДЦП. Із півтори сотні дітей чверть не мають розумових вад, вони цілком можуть навчитись читати і писати - для них і потрібен новий корпус. Досі ж усі, незалежно від потреб та можливостей, проживали в єдиному корпусі і увесь свій час проводили в кімнатах на ліжках.

Допомогти із збором коштів узялися благодійники - волонтери фонду "Україно! Я за тебе". А для того, щоб процес не затягувався на роки, волонтери організували концерт у Києві за участю "Другої ріки", "С.К.А.Й.", Антона Лірника, Олі Діброви, Колі Серьги й інших зірок.
- Діти, що виховуються в інтернаті, проживають у жахливих умовах, - розповів Андрій Пивоваров, волонтер фонду "Україно! Я за тебе". - При цьому 32 дитини абсолютно свідомі, а умови проживання призводять до їх деградації. Новий корпус дасть можливість цим діткам жити біль-менш повноцінним життям. Тим паче, корпус зведений - є коробка і дах, залишилось зробити ремонт, провести каналізацію, електроенергію, закупити меблі. Хочеться, щоб нове приміщення радувало діток. На організованому концерті не лише співали зірки, ми також показали фільм про інтернат. Сподіваємось, у нас вийшло привернути увагу до проблем закладу.
Скільки було зібрано коштів на благодійному концерті у Києві, не озвучують. В інтернаті ж уже планують, куди витратять перераховану їм суму.

- Зробимо просторі кімнати, окремі душові, їдальню, ігрову кімнату, - пояснює директор Ладижинського будинку-інтернату "Троянда" Григорій Зубко. - Сподіваємось, це допоможе діткам реабілітуватись. Кошти організатори концерту нам передали. Надіємось, що відкриття нового корпусу відбудеться за планом - 1 червня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов