Вінницькому діагностичному центру, що по вулиці Київській, медична реформа більше не загрожує

Мерія Вінниці, схоже, знайшла спосіб хоч якось "відокремитися" від пілотного проекту реформи охорони здоров'я. "Першою ластівкою" став муніципальний діагностичний центр. Міська влада дуже красиво разом з "поліклінікою", в структуру якої він входить, "вивели" його з-під навіть формального підпорядкування обласного управління охорони здоров'я.

Вінницька міськрада прийняла рішення про перейменування центру первинної медико-санітарної допомоги №7 по вул. Київській в комунальне підприємство "Міський лікувально-діагностичний центр". Таким чином, на відміну від решти ЦПМСП, що знаходяться в подвійному підпорядкуванні - міської та обласної влади, КП підзвітний виключно міськраді. Таким чином, жодна правка до закону про пілотний проект вже не зможе "відібрати" у вінничан цю "родзинку" охорони здоров'я.

Варто відзначити, що ідея створення комунальних підприємств на базі лікувальних установ мусувалася на Вінничині давно. Були навіть створені пробні підприємства, але через збитковість, їх постійно доводилося дотувати з місцевого бюджету.

Що стосується КП "Міський лікувально-діагностичний центр", то крім сформованого статутного фонду в 25 мільйонів гривень, підприємство, яке надає близько 50 видів діагностичних та лабораторних послуг на новітньому обладнанні, цілком може бути самоокупним. До того ж половину вартості його послуг для пільгових категорій, як і колись, буде компенсувати міський бюджет, а це завжди дозволить маневрувати з "вливаннями" коштів в залежності від фінансового стану центру.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов