Українці у День Валентина шукають картинки з погрозами і листівки для собак

Яндекс склав рейтинг пошукових запитів українців до Дня Валентина.

Інтернет-користувачі починають активно цікавитися Днем святого Валентина ще з середини січня, переважно шукаючи сценарії святкування та подарунки для коханих. Згідно з ТОП-10 пошукових запитів у Яндексі українці шукають "день святого Валентина", "що подарувати хлопцеві на 14 лютого", "валентинки своїми руками", "валентинки картинки", "сценарій на 14 лютого", "день святого Валентина картинки", "подарунки на День святого Валентина своїми руками", "привітання з Днем святого Валентина", "день святого Валентина вірші".

 Зазначимо, окрім стандартних запитів українців зустрічаються й дещо кумедні. Наприклад у Києві шукали "валентинки з погрозами", в Одесі – "що подарувати на 14 лютого хлопцеві маталісту", у Хмельницькому цікавилися, як день Валентина святкують в Африці. В Черкасах валентинки хотіли дарувати собакам, а у Рівному чомусь переймалися тим, як поводити себе, коли отримуєш валентинку. За даними Яндекс, близько 25% всіх святкових запитів українців пов'язані з пошуком подарунків.

 У світі День закоханих відзначають з рибами, масовим весіллям, а єгиптянам радять не святкувати. Цікаво, що майже половина з них запитують, як зробити подарунок своїми руками, а деякі розшукують конкретні речі, наприклад, подушки для закоханих, малюнки на футболки, рукавиці для закоханих тощо. Майже 20% запитів - це пошук готових валентинок та інструкцій з їх виготовлення. Охочих виділитися цікавлять валентинки з солоного тіста, валентинки з кави, валентинки з кулінарної глини. Ще близько 15% запитів пов'язані з різними святковими заходами в навчальних закладах. Крім того, українці шукають святкові конкурси, вірші і рецепти. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов