На Вінниччині кандидата від «Свободи» ледь не зняли з виборів до облради

13 лютого Вінницька обласна виборча комісія задовольнила скаргу кандидата від Компартії на проміжних виборах до обласної ради по 14-му виборчому округу (у Калинівському районі) Сергія Драчука і винесла попередження його опоненту – представнику «Свободи» Костянтину Васюку.

Як розповів кореспонденту «Вінниця ОК!» Сергій Драчук, комуністи мали до «свободівців» дві претензії, однак ОВК задовольнила лише одну скаргу.

- Вони на кожному кроці кричать про порушення законодавства і самі ж цим займаються, – говорить Сергій Драчук. – Вони в Калинівці на площі роздавали листівки біля намету, а зверху був натягнутий агітаційний банер, про ці агітматеріали в ОВК не було повідомлено, як того вимагає виборче законодавство. Цю нашу скаргу комісія підтримала. На іншу, на жаль, не відреагувала – ми вимагали винести кандидату від «Свободи» попередження ще й за те, що один з його агітаційних наметів у Калинівці розміщений надто близько до проїзної частини дороги. Я сам бачив, як людина обходила цей намет і ледь не потрапила під машину, – розповів Сергій Драчук.

Водночас, у «Свободі» кажуть, що ОВК винесла попередження їх кандидату за незначне порушення.

- Ми просто не встигли поінформувати ОВК про виготовлення банера, – говорить керівник прес-служби обласної організації ВО «Свобода» Володимир Барцьось. – Очевидно, що ставити палиці в колеса Костянтину Васюку, як представнику опозиції, вигідно, насамперед провладному кандидату. Думаю, саме влада намагається воювати з нами руками наших ідеологічних супротивників – комуністів, – сказав Володимир Барцьось.

Нагадаємо, згідно закону, друге попередження, винесене кандидату облвиборчкомом, може призвести до зняття його з реєстрації.

Довідка. Зі ст. 49.9 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»:

«Місцеві організації партій, які висунули кандидатів у депутати в багатомандатних виборчих округах, кандидати у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови зобов’язані подати по одному примірнику кожного друкованого агітаційного матеріалу, виготовленого за рахунок власних виборчих фондів, не пізніш як через два дні після його виготовлення до відповідної територіальної виборчої комісії».

Зі ст. 45.1.7 цього ж Закону: «Територіальна виборча комісія скасовує рішення про реєстрацію кандидата у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови в разі:  …якщо кандидат після оголошення йому територіальною виборчою комісією попередження в порядку, передбаченому частиною шостою цієї статті, повторно порушив вимоги цього Закону»

все для строительства и ремонта
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов