Янукович наказав Мовчану готуватись до святкування 1000-річчя Лядівського монастиря на Вінниччині

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про заходи з нагоди 1000-річчя заснування Скельного монастиря в с. Лядова Могилів-Подільського району Вінницької області, який є пам’яткою археології національного значення.

Про це йдеться в Указі Президента № 80/2013 від 19 лютого.

Ураховуючи історичне і духовне значення пам'ятки археології національного значення Скельного монастиря в с. Лядова Могилів-Подільського району Вінницької області, з нагоди 1000-річчя його заснування та з метою сприяння збереженню цієї пам'ятки, Президент постановив:

1. Кабінету Міністрів України разом із Вінницькою обласною державною адміністрацією невідкладно опрацювати питання щодо здійснення заходів, спрямованих на збереження, реставрацію та реабілітацію Скельного монастиря, зокрема укріплення схилів, в яких знаходиться ця пам'ятка археології, а також будівництва відповідної захисної споруди.

2. Міністерству культури України разом із Вінницькою обласною державною адміністрацією організувати і провести урочисті заходи з нагоди 1000-річчя Скельного монастиря.

3. Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, присвячених 1000-річчю Скельного монастиря.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов