У центрі Вінниці відкрили «Туалет-музей»

Музей у туалеті відкрили в одному з магазинів Вінниці. Перлиною серед його експонатів є німецький годинник, який відраховує час назад. "Іноді все йде не так", - ця фраза написана на ньому німецькою мовою.

У незвичному музеї побувала кореспондент УКРІНФОРМу.

"Відвідувачі нашого магазину-музею, де наразі облаштовані вже три зали, відзначають, що саме туалет-музей - найцікавіший для огляду. Тут є на що подивитись - будуарне  вікторіанське дзеркало кінця ХІХ століття, старовинний змішувач і раковина, посріблена тарілка з побажаннями від колишнього господаря магазину пана Заваркіна. На стінах - паперові гроші царської доби номіналом в 5, 10, 25, і 100 рублів. А німецький годинник з філософсько-туалетним написом для кожного означає своє - молодість, приємні спогади, які хотілось би повернути", - розповіла креативний директор магазину-музею колоніальних товарів Ольга Федун.

Ідея створення музею-туалету "народилась" сама собою - з часу відкриття магазину колоніальних товарів минув рік, і за цей час всі його зали набули стилю Belle Еpoque (прекрасна епоха), популярного в кінці ХІХ - на початку ХХ століття.

Перша зала, власне магазин-музей, де стіни у газетних шпалерах вінницької преси 19-го та початку 20-го століть. А на стелажах - із десяток антикварних самоварів ХІХ століття, порцелянові заварнички для чаю та інший антикваріат.

У другій залі - кав'ярня-музей "Вітальня щасливого часу". Тут на стінах розвішані старовинні годинники, з патефону лунають романси Федора Шаляпіна. А третьою музейною залою і став туалет, де також можна познайомитись із історичним минулим Вінниці.

"Нам вдалося відтворити атмосферу квартири заможного буржуа, що жив у Вінниці 100 років тому", - додає О. Федун.

В незвичному магазині відбуваються також тематичні вечори.

туалет3

 туалет2

 туалет1

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов