В останній день зими вінничанам продемонструють музику «про вічне»

Заключний концерт форуму «Барви музики XX сторіччя. Авангард. Класика. Джаз» в останній день зими буде присвячено музиці духовній. Два чудових вінницьких колективи виконають музичні твори, що змусять слухача замислитися про вічне.

Про це повідомляє департамент культури Вінницької міської ради.

Академічний міський камерний хор «Вінниця» на чолі з маестро Віталієм Газінським та Академічний камерний оркестр «Арката» з його беззмінним керівником Георгієм Курковим представлять різнопланову музичну програму.

Цей концерт розпочне цілий цикл мистецьких заходів, присвячених відзначенню 1000-ліття Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря – однієї з старіших та важливих духовних святинь Поділля, пам’ятки архітектури національного значення..

Духовна та класична музика сприяють зосередженню думок, відстороненню від буденності, піднесенню людського духу. Слухаючи духовні гімни та кантати, людина прагне своїм єством доторкнутися до Вічності, нота за нотою всотуючи умиротворення та отримуючи душевний спокій. Духовна музика сприяє самовизначенню людини, очищає її помисли та прибавляє віри та надії у те, що майбутнє буде прихильним до української нації загалом та кожного з нас зокрема.

28 лютого концерт духовної музики буде поділено на дві частини. Більшість творів, що звучатимуть у той день, складено українськими композиторами. У першій частині хор «Вінниця» виконуватиме богослужебні пісноспіви та м’які ліричні композиції, що оспівують високі почуття. У другій частині декілька духовних творів у обробці для оркестру виконуватиме «Арката».

Завершальний концерт фестивалю «Барви музики XX сторіччя. Авангард. Класика. Джаз» зачепить найтонші порухи душі вінницького слухача.

Початок концерту о 18:30. Квитки можна придбати у касі філармонії.

Довідки за телефоном: 69-17-31.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов