Кабмін подарував українцям 10 вихідних

У цьому році на травневі свята українці відпочиватимуть цілих десять днів. Такий подарунок зробив співгромадянам Кабінет міністрів, передає УНН.

Уряд прийняв розпорядження, згідно з яким “з метою раціонального використання робочого часу, а також створення сприятливих умов для святкування 1 і 2 травня — Дня міжнародної солідарності трудящих та 9 травня — Дня Перемоги” будуть перенесені декілька робочих днів.

Так, робочий день 3 травня, яке припадає на п’ятницю, перенесуть на суботу 18 травня, а 10 травня (теж п’ятницю) — на суботу 1 червня.

Відзначимо, цього року Великдень потрапляє на 5 травня. Відповідно, понеділок теж стає вихідним. В результаті на травневі свята українці відпочиватимуть 1, 2, 3, 4, 5 і 6 травня, а також 9, 10, 11 і 12 травня.

Нагадаємо, уряд не був таким щедрим під час святкування Нового року. Тоді вихідними зробили тільки 30 і 31 грудня і 1 січня, а також 5, 6, 7 січня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов