У Вінниці пообіцяли ще 2 місяці тримати ціни на проїзд

Пропозицію підвищити з 1 лютого 2013 року тарифи на перевезення пасажирів у трамваях, тролейбусах та муніципальних автобусах внесло до міської ради ще наприкінці минулого року керівництво підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління».

«До першого травня нинішнього року вартість проїзду у громадському транспорті у Вінниці залишиться незмінною, подальше ціноутворення тарифів залежатиме від компенсацій вартості пільгових перевезень із державного бюджету», - наголосив під час прес-конференції міський голова Вінниці Володимир Гройсман.

За розрахунками електротранспортників,  діючі нині тарифи – 1,25 гривні в тролейбусах та трамваях і 1,5 гривні – в автобусах,  покривають витрати на 59,2 відсотка в автобусах і на 65,7 відсотка в трамваях і тролейбусах.  Вартість проїзду планують збільшити на 25 копійок. «Хоча така ціна також не вирішить проблем окупності у перевезенні пасажирів», - уточнює керівник підприємства Микола Форманюк.

«Я взяв на себе відповідальність про відкладення прийняття рішення про підвищення тарифів до 1 травня, -  каже міський голова Вінниці Володимир Гройсман, - Міська влада все ще сподівається, що до того часу будуть внесені зміни до державного бюджету, і державний бюджет компенсуватиме 100 відсотків  вартості пільгових перевезень. Тоді в нас буде можливість продовжити мораторій на більш тривалий період. Але якщо цього не станеться, ми будемо вимушені запровадити нові тарифи».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов