Торговельний центр замість стихійного ринку «Супутник» збудують у Вінниці до кінця року

Ринок «Супутник», котрий знаходиться у центрі Вінниці по вулиці Грушевського, може зникнути уже за півроку. Замість одного з останніх стихійних ринків міста до кінця 2013-го на його місці виросте торговельний центр. Цю ідею було затверджено 15 лютого на громадських слуханнях, де були присутні мешканці будинків № 56 та 66 по вул. Грушевського та працівники ринку.

Схему майбутнього комплексу і його основні параметри під час слухань представив директор науково-виробничого приватного підприємства «Анкор» Андрій Неківайко. Планується, що замість нинішніх торговельних рядів його проектна організація пропонує спорудити двоповерхову будівлю з похилим дахом і підвальним поверхом шириною12 метрів і довжиною 33,6 метра. Також архітектор пояснив, що висота будівлі буде6 метрів, однак від нульового рівня до верхньої точки –9 метрів. Від нової будівлі до одного з житлових будинків відстань буде6 метрів, до іншого –10 метрів. Андрій Неківайко запевнив, що будівельні норми «сусідства» дотримані, – пише газета «Вінницькі РЕАЛії».

Повністю проектно-кошторисна документація може бути готова до червня-липня. Орієнтовно, на будівництво такого комплексу потрібно приблизно півроку. Тому не виключено, що до кінця 2013-го або на початку 2014 року він буде зданий в експлуатацію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов