У Вінниці пропонують штрафувати чиновників і лікарів, які палять

Сьогодні, 21 лютого, у Вінниці говорили про кафе і нічні клуби, які не дотримуються закону про паління, а також пропонували штрафувати курців у приміщеннях міської влади та у лікарнях.

Закон про заборону паління прийняли ще 16 грудня, але в багатьох нічних клубах та кафе продовжують курити. Учасники прес-конференції обговорювали саме це питання.

- У поточному місяці ми провели перевірки по кафе і нічним клубам, на які були написані скарги, бо в закладах палили кальян та цигарки, - каже Голова ГО "Молодіжна організація "Славіс-Вінниця" Сергій Мар‘янчук. – На кальян-кафе «1000+1 ніч» ще й досі не виписали штраф, а на нічний клуб «Курсаль» виписали штраф дві тисячі гривень за те, що в них на столах стояли попільнички. Ми і надалі будемо проводити перевірки в закладах громадського харчування, а також у приміщеннях міської влади та в лікарнях. Дякую газеті та журналісту RIA, за співпрацю у боротьбі проти тютюнопаління.

Свою думку про закон про паління і про те, кого треба штрафувати, висловив виконуючий обов’язки начальника Вінницького теруправління антимонопольного комітету Олександр Вихованець.

- Гадаю, що треба перевіряти не тільки нічні клуби і кафе, а й приміщення міської влади, - каже Олександр Вихованець. - Взяти наприклад «Книжку». Так там на сходах між поверхами теж курять, і це там, де розміщений департамент по захисту справ споживачів. Також курять на території лікарень, і навіть у самих приміщеннях здравниць - це також є порушенням закону. Так що, починати дотримуватись закону треба з себе, а потім вже ходити і штрафувати заклади малого та середнього бізнесу.

Також на прес-конференції був присутній лікар-нарколог Дмитро Слободянюк, який розповів про шкідливість куріння у громадських місцях.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов