Реклама
20:32, 22 травня 2020 р.

Види вхідних дверей

Реклама

Вхідні металеві системи являють собою складні конструкції, що складаються відповідно до ГОСТ 31173-2003 з короба і полотна. Ці вузли, в свою чергу, комплектуються багатьма виробами та матеріалами, причому різними - залежно від їх поєднання, що виходить із конкретних вимог, стулки між собою розділяються. Види вхідних дверей та їх відмінності на https://superdveri.ua/magazin/vkhodnye-dveri/tsvet/svetlo-seryj визначаються призначенням, умовами експлуатації, конструкційними особливостями, варіантом обробки, захисними характеристиками й безумовно, вартістю.

Види дверей за призначенням та конструкційні особливості

Металеві блоки бувають зовнішніми - такими, що монтуються в отворі, що розділяє вулицю та закритий простір, наприклад, квартирними. За особливостями використання розрізняються системи побутові, що встановлюються на вході в житло, і технічні (спеціальні), які призначаються для підвалів, трансформаторних підстанцій, відділень банків, приміщень з підвищеними протипожежними вимогами. За конструкционним виконанням види вхідних дверей поділяються на 1- та 2-шарові, з розорювання назовні й всередину, з ручкою зліва та справа, з глухими верхніми та бічними вставками.

Види вхідних сталевих дверей

Залежно від здатності протистояти статичним, динамічним та ударним навантаженням системи діляться на класи міцності М1, М2, М3 - при першому витримуються максимальні впливи. Стандартизація стосується й замикаючих пристроїв. Згідно ГОСТ 5089-2011 вони бувають:

  • магнітні, сувальдні, кодові й циліндрові;
  • навісні, накладні, вбудовані й врізні;
  • механічні, електронні та електромеханічні.

Замки, в залежності від стійкості до злому, розрізняються на 4 класі - перший, тобто найнижчий, годиться лише для підсобних приміщень. На підставі цієї інформації, виходячи з конкретних охоронних властивостей, стулки поділяються на:

  • звичайні, оснащені механізмами 3, 4 класів та протизнімними штирями;
  • посилені, додатково укомплектовані стійкими петлями й системами - показники міцності від М2;
  • захисні в покращеному виконанні по класу М1.

На практиці найбільш популярні види вхідних дверей оснащуються сугальдними та циліндровоними замками. Перший відрізняється високою механічною міцністю. Другий - великою таємністю начинки.

Види звуко та теплоізоляційних дверей

Жодна якісна система не виготовляється без звукової та теплової ізоляцій, що забезпечують захист будинку, квартири або іншого об'єкта від проникнення ззовні холоду та шуму. З такими завданнями успішно справляються пінопласт, мінеральна вата, ізолон, а також контурний ущільнювач. Якщо перші 3 матеріалу відповідають в основному за теплозбереження, то 4-тий спеціалізується на боротьбі з шумом.

Популярний і ефективний утеплювач - базальтова вата, що є різновидом ізоляторів мінеральної групи. Виготовляється вона при високій температурі з гірських порід і випускається у вигляді плит або рулонів. Відрізняється матеріал низькою теплопровідністю, гидрофобностью, відмінною паропроникністю, міцністю, біологічною та хімічною інертністю, екологічністю. Крім того, ізоляція не горить і добре глушить шум. Не менш популярна в використанні нешкідлива для здоров'я скловата URSA з високими тепловими та ізоляційними властивостями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...