Реклама
21:02, 22 травня 2020 р.

Офісна дошка - яку обрати?

Реклама
Офісна дошка - яку обрати?, фото-1

Чи можете ви уявити сучасний офіс без дошки https://st-ok.com.ua/ для різних заміток чи інформаційних презентацій? У наш час офісна дошка є незамінним елементом у кожній компанії.

Дошка, ймовірно, завжди буде асоційована з чорною поверхнею для письма. Це був необхідний елемент обладнання кожної школи. Часи змінилися! Технологія рухається вперед. Чорні дошки були замінені на білі. Забруднення рук крейдою було замінено маркерами, які легко стираються з різних поверхонь. Дошки мають додаткові магнітні функції. Дошки не лише в школах. Ви можете їх бачити скрізь: в офісах, кабінетах та клініках.

Що слід враховувати при виборі дошки для офісу?

Поверхня дошки

Перша дуже важлива річ, на яку ви повинні звернути увагу, це матеріал, з якого дошка виготовлена. На перший погляд, усі дошки із сухим стиранням виглядають дуже схоже: біла поверхня, яка використовується для написання відповідними маркерами. То як вони можуть відрізнятися один від одного? Матеріал, з якого виготовлена ​​дошка, може бути більш-менш стійким до стирання і може знебарвитись. Існує кілька типів офісних дощок:

  • Порцелянова дошка: поверхня цієї дошки покрита спеціально загартованою керамікою при температурі 800 градусів. Вона міцна, стійка до подряпин, стирання, вм’ятин. У порівнянні з лакованими дошками вона зберігає свої властивості довше, тому рекомендується для шкіл, офісів та конференц-залів.
  • Лакована дошка: дешевший еквівалент порцелянової дошки. Може мати магнітні властивості. Вона покрита лаком, на який виробник дає гарантію від 10 до 15 років. Порівняно з іншими поверхнями на лакованій дошці, швидко можуть бути сліди зносу.
  • Скляна дошка: ці дошки виготовлені із якісного загартованого скла. Скляні офісні дошки найбільш довговічні. Вони безпечні у використанні. Звичайно, такі дошки мають магнітну функцію, тому на них можна повісити магніти. Вони випускаються в різних кольорах, що є їхньою додатковою перевагою.

Застосування офісної дошки

Ви повинні запитати себе: в якій мірі будете користуватися дошкою? Правило просте: чим частіше, тим довговічнішою повинна бути поверхня. Якщо вам потрібно використовувати дошку в офісі майже щодня, змінюючи вміст та інтенсивно протираючи, то слід придбати скляну дошку. Однак, якщо офісна дошка буде використовуватися періодично, оберіть лаковану.

Розмір

Ще одне питання, пов’язане з вибором правильної дошки для офісу, - це вибір розміру, який буде для нас оптимальним. Ви можете вибрати від найменшої розміром 30x30 до дійсно величезної, яка буде містити всю необхідну вам інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...