Три спорткомплекси просто неба з’являться у Вінниці протягом року

Сьомий рік поспіль у дворах вінницьких висоток встановлюються дитячі майданчики, а починаючи з 2011-го, у різних частинах міста облаштовують великі дитячо-спортивні мультикомплекси. Цьогоріч у Вінниці з’явиться ще три великі спортивно-ігрові комплекси. Це дає змогу не тільки маленьким вінничанам, а й їх батькам, проводити з користю для здоров’я власне дозвілля.

У цьому році заплановано встановити ще три багатофункціональні дитячі та спортивні майданчики. Їх розпочнуть монтувати залежно від фінансування з настанням тепла. Території, де вони з’являться, вже визначені. Кожний спортивно-ігровий комплекс матиме власне «обличчя», та буде складатись з різних функціональних та ігрових елементів. Перший такий майданчик з’явиться біля Палацу дітей та юнацтва. Окрім того, цьогоріч чотирма тренажерами буде дообладнано осередок здорового дозвілля по вулиці Келецькій, який був відкритий восени минулого року.

Продовжиться і встановлення дитячих майданчиків у дворах багатоповерхівок. В цьому році їх кількість у місті вже сягне за 2-і сотні. Однак заявок від вінничан щодо встановлення біля висотних будинків дитячих майданчиків не меншає, хоча на багатьох прибудинкових територіях немає технічної можливості їх встановити. Тому працівники департаменту міського господарства попередньо обстежують території та проводять опитування мешканців прилеглих будинків, щодо необхідності монтажу дитячого майданчика.

Першочергово ігрові майданчики будуються біля багатоповерхівок, мешканці яких готові взяти участь у співфінансуванні. Це дозволяє не тільки встановити більше дворових ігрових майданчиків, а й підвищити відповідальність самих мешканців за їх збереження.

Довідка: Програма по встановленню дворових ігрових майданчиків розпочалась у Вінниці в 2006 році. За шість років за кошти міського бюджету на території міста було встановлено 197 дитячих майданчиків та 12 великих спортивно-тренажерних та дитячих мультикомплексів, обладнано 3 футбольних поля та 1 поле для гри в міні-футбол зі штучним покриттям.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов