У Вінниці держава «обміняла» частину «Кристалу» на 200 робочих місць

За даними Фонду державного майна України станом на 1 січня 2013 року на приватизовані підприємства надійшло 10,8 млрд. гривень, 1,78 млрд. доларів, та 72 млн. євро – з урахуванням курсу валют всього майже 26,4 млрд. гривень інвестицій. З них за договорами купівлі-продажу пакетів акцій підприємств 24,8 млрд. гривень, за договорами купівлі-продажу об’єктів незавершеного будівництва та малої приватизації – 1,6 млрд. гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

Залучення приватних інвестицій сприяє забезпеченню успішної діяльності підприємств та створенню нових робочих місць. Про це свідчать результати перевірок виконання умов договорів купівлі-продажу, які проводить Фонд держмайна.

Як приклад, у Вінницькій області за договором купівлі-продажу нежитлових приміщень виробничого корпусу покупцем після проведеного капітального ремонту було відкрито гіпермаркет «Грош» та працевлаштовані понад 200 осіб. Торговий центр «Грош», площею 6 тис. кв. м відкрито в листопаді 2011 року. Він розташований по вул. Келецькій, на території колишнього цеху вінницького заводу з обробки алмазів «Кристалл», який п’ять років не використовувався

Як раніше повідомляв ФДМУ, за договорами купівлі-продажу державного майна, виконання умов яких Фонд державного майна перевірив у 2012 році, новими власниками створено 1413 нових робочих місць. Причому, тільки 97 з них – на виконання зобов’язання про створення нових робочих місць, всі інші не були передбачені договорами купівлі-продажу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов