За грантові кошти у Вінниці покращать теплозабезпечення мікрорайону вулиць Київська-Талаліхіна

Цьогоріч в районі вулиць Київська-Талаліхіна за грантової підтримки міжнародної корпорації "NEFKO" буде проведено реконструкцію систем теплозабезпечення. Це дасть змогу городянам, які проживають у цьому мікрорайоні, отримувати більш якісні послуги з опалення та гарячого водопостачання, а підприємству «Вінницяміськтеплоенерго» – економити споживання газу та електроенергії.

300 тисяч євро грантових коштів отримає Вінниця від міжнародної корпорації "NEFKO" на модернізацію системи теплозабезпечення мікрорайону вулиць Київська-Талаліхіна від котельні по вулиці П. Комуни, 18. Ще 400 тисяч євро "NEFKO" надає кредитних ресурсів під 6 % річних на реалізацію даного проекту. Не менше 15 % вартості проекту фінансуватиметься за кошти міста та КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Проектом передбачається влаштування 12 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у висотках, реконструкція майже 1,5 км теплових мереж з заміною на попередньо-ізольовані труби, в самій котельні будуть замінені «пальники», а управління системою буде повністю автоматизовано. Модернізація котельні по вулиці. П. Комуни дасть можливість відключити малоефективну котельню по вулиці Київській. Розпочнуть впроваджувати проект навесні, після закінчення опалювального сезону, а наступний опалювальний сезон розпочнеться вже з модернізованою системою теплозабезпечення.

Сьогодні КП BMP «Вінницяміськтеплоенерго» розроблено проектно-кошторисну документацію, а представництво NEFKO в Україні затвердило її. Завдяки модернізації підприємство зможе зменшити споживання природного газу та електроенергії та підвищити якість і надійність надання послуг з теплопостачання мікрорайону вулиць Талаліхіна, Київської та Грибоєдова.

Економічна вигода від впровадження проекту складатиме 1,3 млн. грн. на рік, і через 5-6 років він повністю окупиться. «Якщо в подальшому нічого не зміниться в структурі державного тарифоутворення – не зміниться ціна на газ та енергоносії, то підприємство зможе зекономлені кошти реінвестувати в подальшу модернізацію систем теплозабезпечення міста», - каже міський голова Володимир Гройсман.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов