10:40, 14 жовтня 2020 р.

Оголошення ПАТ «Укртелеком»

Оголошення ПАТ «Укртелеком»

До уваги абонентів фіксованої телефонії!

Повідомляємо, що Вінницька міська рада, має багатомільйонну заборгованість перед ПАТ «Укртелеком» за надані послуги телефонного зв’язку пільговим категоріям громадян, що ставіть під питання саму можливість отримання пільг ветеранами, особами з інвалідністю та всіма тими, хто має законе право на отримання послуг зв’язку за пільговою вартістю.

Заборгованість виникла протягом кількох років нехтування місцевою владою обов’язку у виділенні коштів. Адже пільги на користування телефонним зв’язком надає держава через місцеві органи виконавчої влади (а не компанія, що надає такі послуги) шляхом компенсації суми знижки за кожного пільгового абонента. Вінницька міська рада, ігноруючи чинне законодавство, рішення судів та низку звернень не компенсує вартість телекомунікаційних послуг, наданих Укртелекомом пільговим категоріям громадян у місті.

Звертаємо увагу, що ПАТ «Укртелеком» жодним чином не заперечує наявність прав у окремих категорій громадян на отримання послуг за пільговою вартістю, однак реалізація таких прав у телекомунікаційній мережі оператора можлива у подальшому лише за умов дотримання державою, в особі Вінницької міської ради, відповідного фінансування для покриття витрат оператора за надання послуг нижче їх собівартості.

До цього моменту вимушені запропонувати абонентам сплатити повну суму, а з вимогою компенсації щодо передбачених законом України пільг, прохання звертатися зручним для вас способом (телефонувати, письмово) безпосередньо до розпорядника коштів – м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

тел. (0432) 59-53-63.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...