• Головна
  • Держстат: третина теплотрас Вінниччини – в аварійному стані
14:06, 28 березня 2013 р.

Держстат: третина теплотрас Вінниччини – в аварійному стані

В області централізоване теплопостачання більшої кількості споживачів здійснюється від котелень. В 2012 році кількість працюючих котелень майже не змінилась проти 2011 року і склала 1028 одиниць.

Про це повідомляє головне управління статистики у Вінницькій області.

На рівні попереднього року залишилась кількість котелень потужністю до 3 Гкал/год, питома вага яких у загальній кількості котелень області склала 91%, а решта котелень –  потужністю від 3 до 20 та від 20 до 100 Гкал/год.

Спостерігається тенденція до використання котельнями природного газу, як основного виду палива. Так, в 2012 році більше половини котелень, а саме 632 котельні, працювали на газоподібному паливі, 38% – на твердому, 1% – на рідкому, що майже відповідає рівню 2011 року.

При виробництві енергії для опалення житла, гарячого водопостачання і задоволення потреб промисловості у парі і гарячій воді застосовуються парові та водогрійні котли. На кінець 2012 року в області встановлено і діяло 2089 котлів (енергоустановок). Із усіх встановлених і діючих котлів (енергоустановок) 12% експлуатуються більше 20 років і потребують модернізації та заміни.

Протяжність теплових та парових мереж у двотрубному обчисленні на кінець 2012 року становить 782 км, майже третина з них ветхі та знаходяться в аварійному стані.

Підприємствами і організаціями області вироблено теплової енергії 1,7 млн. Гкал, що майже відповідає рівню попереднього року. Виробляли теплову енергію і відпускали населенню та на комунально – побутові потреби 185 підприємств.

Питома вага в загальному відпуску теплової енергії споживачам складає: населенню – 60%, на комунально-побутові потреби – 35%, на виробничі потреби підприємств – 5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...