13:02, 1 апреля 2013 г.

Продивус звільнив Форманюка

Рішенням загальних зборів акціонерів найбільшої компанії з будівництва, реконструкції та ремонту мостів "Мостобуд" (Київ) Миколу Форманюка звільнено з посади члена наглядової ради підприємства.

Про це йдеться у повідомленні підприємства, розміщеному на сайті Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Форманюка, який займав посаду члена наглядової ради з березня 2010 року звільнено у зв’язку із скороченням складу цього керівного органу з 5 до 3 осіб

Нагадаємо, що наприкінці березня акціонери страхової компанії "Місто" (колишня СК "Вектор", Вінниця) 25 березня звільнили від обов'язків члена спостережної ради Володимира Бугайчука, призначивши замість нього Миколу Форманюка.

У лютому мер Вінниці Володимир Гройсман звільнив Володимира Бугайчука з посади начальника Вінницького трамвайно-тролейбусного управління, призначивши заміст нього Миколу Форманюка.

Довідка

Публічне акціонерне товариство "Мостобуд" спеціалізується на будівництві, реконструкції й ремонті мостів, а також будівництві інших об'єктів виробничого і невиробничого призначення.

Пакети акцій компанії по 51% і 21,6% належать депутату Верховної Ради Володмиру Продивусу та його дружині.

2011 рік "Мостобуд" закінчив зі збитками 57,645 млн гривень, скоротивши чистий дохід на 35,14%, або на 246,963 млн гривень до 455,767 млн гривень порівняно з 2010 роком.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...